לא מגיעים לחתונה - אלו המתנות שהכי שווה להביא

לא משנה איך נסתכל על זה, חתונה היא עניין מרגש. האהבה המרחפת באוויר, ההתחייבות המיוחדת הזאת של הזוג מול כל האנשים שהם אוהבים הם רק חלק מהדברים שלא ניתן להישאר אליהם אדישים. עוצמת ההתרגשות וההתלהבות מכפילה את עצמה כשמדובר בחתונה של אנשים שאנחנו מאוד אוהבים או ממש קרובים אלינו ובאירועים כאלה אנחנו בכלל נמסים.

מה עושים בחתונות ברור לכולנו, אבל מה עושים כשלמרבה הצער צץ לנו עניין לא צפוי המונע מאיתנו להגיע? איך תפצו את צמד האוהבים על כך שלא חלקתם איתם את הרגע המשמעותי בחייהם? הפתרון הוא המובן מאליו אבל משודרג: מתנות לחתונה, מושקעות ועם המון מחשבה!

מבריזים מחתונה? לפניכם המתנה שהכי שווה להביא:

לילה בבית מלון –

כל זוג מתחתן מתלבט בשאלה האם לחסוך ולחזור הביתה אחרי החתונה או להתפנק לילה בבית מלון ולקום בסטייל לשחר של יום חדש בחיים המשותפים. אתם יכולים לחסוך להם את ההתלבטות ופשוט לסגור להם לילה מהחלומות באדיבותכם, מבטיחים שהם יהיו בעננים!

איך תדעו שהצליח לכם: צרחות האושר שלהם יגיעו עד אליכם ובלי שימוש בנייד

ארוחת בוקר מפנקת –

תשלחו לזוג מתנה לארוחת בוקר בבית קפה שווה ומומלץ במיוחד, בזכותכם יהיה להם כיף לקום בבוקר ולהמשיך להרגיש מלך ומלכה לעוד יום אחד.

איך תדעו שהצליח לכם: בדייט הזוגי הבא של כולכם יחד הם ידרשו לחזור רק לשם

טיפול ספא זוגי –

תחשבו על זה, זאת המתנה הגאונית בתבל: התשובה לכל כאבי הגוף והמתחים הנפשיים שקדמו לחתונה! אין דבר יותר מתאים מטיפול ספא מרפא גוף ונפש רגע אחרי כל הסטרס, ההתרגשות והריקודים של ערב החתונה ולעשות את זה בזוג בכלל הופך את זה לשלמות של מתנה.

 איך תדעו שהצליח לכם: 168 תמונות שלהם משם יחכו לכם בוואטסאפ בעוד 1,2,3...

ערכת ליל כלולות –

ללילה חשוב כזה צריך להגיע מוכנים ומי ידאג לזה? ברור שאתם! הכינו מבעוד מועד קופסה מעוטרת ובתוכה סוגי חטיפים שונים לנשנוש, בקבוק יין, סט מצעים שווה, נרות ריחניים, מחברת לרישום מדויק של מי הביא מה וארגונית שתכיל את כל הצ'קים. דמיינו לעצמכם את המבט על פני החתן והכלה כשהם יקלטו את הקופסה המיוחדת המחכה להם בבית/במלון, רגע אחרי החתונה.

איך תדעו שהצליח לכם: בואו נאמר את זה ככה, אם לא יספרו לכם כלום כנראה שעשיתם משהו מוצלח :)

 

את כל הנ"ל ועוד טריליון חוויות מיוחדות ורעיונות מדליקים תוכלו למצוא גם ממש פה. אם בא לכם להרעיף על הזוג שלכם תשומת לב, להוציא אותם קצת מהשגרה ולשמח אותם באופן שלא ישכח ובצורה נוחה, מיידית וזמינה זה לגמרי ה-מקום שבו תוכלו למצוא את המתנה המושלמת עבורם.

מזל טוב ענק!!