למי חשוב לתת מתנות סוף שנה

עוד שנת לימודים הגיעה לקיצה וכמו בכל שנה מחדש, אתם כנראה שואלים את עצמכם למי אתם צריכים לתת מתנה לרגל סוף השנה. מתנות לסוף שנה הן דרך נהדרת להראות את הערכה שלכם לאנשים שליוו את הילדים שלכם לאורך השנה - בין אם מדובר על מדריכים, מורים, גננות או סייעות. הם השקיעו בילדים שלכם, טיפחו אותם, לימדו אותם ווידאו שהם בטוחים ושמורים, ולכן זה רק טבעי שתרצו להעניק להם משהו רגע לפני שהם יוצאים לחופשת הקיץ. 


אם אתם עדיין מתלבטים למי לתת מתנה לקראת סוף השנה - ואולי יותר חשוב, איזו מתנה - אנחנו כאן עם הרשימה המלאה שתעזור לכם לוודא שלא שכחתם אף אחד חשוב!


מתנות לגננת

מתנה לגננת היא כמובן מאסט כשחושבים על מתנות לכבוד סוף השנה. הגננות מבלות שעות ארוכות עם הילדים שלכם, מטפלות בהם, מלמדות אותם ועוזרות להם להתפתח, ללמוד ולגדול. זה לא קל להיות גננת ולטפל בכמות גדולה של ילדים שלכל אחד מהם יש את עולמו האישי וכל אחד מתפתח בקצב שונה, ולכן חשוב מאוד להראות את ההערכה שלכם לגננות שמקדישות את חייהן לטיפול בילדים.


כדאי לבחור במתנה שתראה בדיוק כמה אתם מעריכים את הגננת - ארוחת ערב או בוקר שתוכל לבחור מתוך מגוון ענק של מסעדות, סדנאות מגניבות, ביקור מרגיע בספא, בחירה מתוך מותגים מובילים ועוד! מעבר למתנות לגננת, אסור לשכוח מתנה לסייעת לסוף שנה


מתנה לסייעת ולמדריכים

הרבה פעמים הדבר הראשון שעולה לנו בראש כשאנחנו חושבים על מתנות לסוף שנה הוא מתנה לגננת. מתנה לגננת היא כמובן חשובה מאוד אבל אסור לשכוח גם את יתר הצוות  שהשקיע לא מעט לאורך השנה. למשל, הסייעת גם כן ליוותה את הילדים שלכם לאורך כל השנה, עזרה, טיפלה, תמכה ולימדה אותם והיא חלק בלתי נפרד מההתנהלות בגן. לכן, חשוב להוקיר לה תודה ולפרגן לה על כל העזרה.


גם המדריכים של הילדים שלכם - בין אם המדריכים בצהרון, בקייטנה או בחוגים השונים - ליוו אותם לאורך השנה האחרונה וסביר להניח שהילדים שלכם לגמרי התחברו אליהם. לכן, מומלץ לבחור גם מתנות למדריכים שישקפו את ההערכה והפרגון שלכם על כל מה שעשו לאורך השנה! 


מתנות למורים

אם הילדים שלכם כבר גדולים ובגיל בית הספר, אתם כנראה מחפשים להעניק מתנות למורים לסוף שנה. גם המורים הם חלק בלתי נפרד מתהליך הגדילה של הילדים שלנו: הם מלמדים אותם, מחנכים אותם ומבלים איתם שעות ארוכות במהלך השבוע. כולנו יכולים לתאר לעצמנו כמה זה לא פשוט להיות מורה של כיתה עם ארבעים תלמידים וכמה כוח ואנרגיה דרושים למשימה.


לכן, מתנה למורים - בדגש על מחנכת הכיתה, שמכירה היטב את הילדים ומחנכת אותם - היא בגדר מאסט. גם כאן, כדאי לבחור מתנה שהיא אישית, מקורית ובאמת מהנה או שימושית; ארוחת ערב מפנקת, הצגה בתיאטרון, חופשה או בחירה מתוך מגוון מותגים מובילים.


מתנות לילדים לרגל סוף השנה

ואסור-אסור לשכוח גם מתנות לסוף שנה לילדים שלכם! הילדים שלכם סיימו שנה מאתגרת בגן או בבית הספר ואתם רוצים להראות כמה אתם גאים בהם על כל ההשקעה בלימודים במהלך השנה. רגע לפני שהם יוצאים לחופש הגדול, העניקו להם מתנה שתתחיל את הקיץ בדרך הכי טובה. 


תוכלו לבחור בחוויה שהיא גיבוש לכל המשפחה כמו פעילות אקסטרימית, חופשה משפחתית, הצגה או מסעדה, או לתת להם לבחור את המתנה שלהם בעצמם מתוך אינסוף מותגים מובילים המתאימים לילדים ונערים, כך שהם יוכלו לבחור את המתנה שחלמו עליה.