מה לא להביא לאישה לאחר לידה

מזל טוב, היא עשתה את זה!! אחרי תשעה חודשים בהם היא גדלה, סחבה, נבדקה, בכתה, צחקה - סוף סוף הגיע הרגע והתינוק שלה נולד.

היא עשתה את הדבר הכי מדהים ביקום, יצרה חיים, ורק על זה לגמרי הגיוני שיעניקו לה צל"ש או לפחות איזה פינוק כייפי ומשמח לב בת אדם.

אבל, ישנה רק בעיה קטנה – לא כולם יודעים איזה מתנה ליולדת נשים מעדיפות לקבל.

נכון, זאת נישה מעט מאתגרת כי בכל זאת, מתנת לידה צריכה להיות שימושית, מתוקה, קולעת ומושקעת, אבל אל דאגה, בדיוק בשביל זה הכנו את הרשימה הבאה:

אז מה יולדת לא תרצה לקבל

משקל

ביג נו נו: לא משנה מה קורה, גם אם בטעות זה מרגיש לכם כמו רעיון הומני, טוב ותורם לטווח ארוך, אל תביאו לה ספרי הדרכה בסגנון "איך להתגבר על משקל עודף?". אף אחת לא רוצה שירמזו לה מה היא צריכה לעשות או איך תופס אותה מי שמסתכל עליה מהצד. היא הרגע ילדה, היא יודעת איך היא נראית וזה ממש בסדר, מותר לה.

משמעויות: סכנה פוטנציאלית לחייכם ע"י אישה מלאת הורמונים

לגמרי כן: מנוי לאימוני כושר לנשים אחרי לידה, עם התינוקות והעגלות. אימונים המתקיימים בפארקים שונים ברחבי הארץ, מותאמים ליולדת, נגישים והכי חשוב – לא צריך למצוא עבורם בייביסיטר כי פשוט מגיעים עם התינוק.

אופנה

ביג נו נו: פיג'מה סקסית או בגדים בכלל הם לגמרי מתנות לידה שעדיף לא להביא למישהי שרק ילדה. כל יולדת תעדיף טרנינג נוח מאשר להידחס לתוך פיג'מת סאטן מהודקת וגם נושא הבגדים הוא טריקי במיוחד. מצד אחד היא בטוח מאסה בבגדי ההיריון שלה והבגדים הרגילים עדיין לא מתאימים לה.

מצד שני יש פה שדה מוקשים רציני ועדיף שלא תצעדו בו, אם אתם יודעים מה טוב לכם. תחשבו על זה - אם תקנו מידה קטנה מידי היא עלולה להתבאס, אם תקנו מידה גדולה מידי היא עלולה להתבאס. מתחילים להבין?

משמעויות: בובת וודו בדמותכם הלבושה במיני פיג'מה העשויה מהסאטן שהבאתם

לגמרי כן: לא משנה איך נשים נראות או כמה הן שוקלות, תכשיטים הם חבריה הטובים של כל אישה ובמיוחד תכשיטים המתאימים בול למאורע המשמח המדובר כמו טבעת עם חריטת שם הבייבי ושרשרת המייצגת את הרך הנולד.

אלכוהול

ביג נו נו: נכון, לאורך מסע ההיריון דיברתם לא מעט על כך שרגע אחרי הלידה תפתחו בקבוק אלכוהול מפנק ותשלימו לה פערים בתחום הטיפה המרה ומצב הרוח המתוק אבל מה לעשות שזה פשוט לא קשור לשום דבר עכשיו. כרגע היא אולי מניקה, כנראה מאוד עייפה ועמוק בתוך ההתמודדות עם כל השינויים, ההסתגלות לתינוק שזקוק לה בכל רגע נתון ולזוגיות שמזדעזעת לרגע. בקבוק אלכוהול אומנם משמח לבב אנוש אבל הוא יחכה עד שהיא תרגיש כמו אחת כזאת.

משמעויות: בכי תמרורים וגיז'דורים על החיים שהיו לה פעם

לגמרי כן: בקבוק אבל מסוג אחר - בקבוקי האכלה לתינוק, מוצצים, טטרות, שמיכות, מצעים וכל ציוד פרקטי שיכול להקל ולהנעים את החיים הנוכחיים.

מתנות שאי אפשר להחליף

ביג נו נו: שמיכה אקזוטית שהבאת מטיול בהודו, סט בגדי תינוק שקנית בחנות במרכז המסחרי שליד הבית שלך הנמצא במרחק שעה נסיעה ממנה, קרמים שקיבלת מתנה והחלטת שזה רעיון טוב להעביר הלאה – אלו לא מתנות אלא יותר פריטים הנוטים לכיוון ה-NOT.

משמעויות: לחץ דם גבוה באופן מיוחד אצל מקבלת המתנה

לגמרי כן: מילת הקסם – רשתות. מתנה שנרכשה בכל אחת מהרשתות שיש בקניון הקרוב למקום מגוריה תהיה מתנה קולעת במיוחד, בעיקר בגלל שהיא תוכל להחליף אותה בקלות למשהו שישמש אותה לפי בחירתה. במקרה הזה יש גם בונוס בדמות סיבה לצאת מהבית עם התינוק לטיול התאווררות בקניון ועל הדרך להתפנק באיזה קפה, מאפה ומפגש עם חברה.

חופש

ביג נו נו: לסגור לה חופשה בתאריך ספציפי, במקום ספציפי. חוץ ממנה, אף אחד לא יודע איך החיים שלה נראים כרגע, מה לוח הזמנים ובעיקר, מה מצב רוחה הנוכחי והאם יש לה בכלל חשק לצאת מהבית עם או בלי התינוק לטובת חופשה.

משמעויות: פרץ צחוק מתגלגל אין יור פייס

לגמרי כן: אתם יושבים? חופשה, אבל שאינה מוגבלת בזמן! ניתן להזמין חופשה באחת מרשתות בתי המלון הפרוסים בארץ, זה לא מוגבל בזמן (טוב, מוגבל, אבל לחמש שנים שלמות) כשהיא יכולה לקבוע בעצמה לאן בא לה לנסוע, מתי ואיך.

 

בתכל'ס, יש אינספור רעיונות ואפשרויות לפינוק עבור זאת שעשתה את הבלתי יאמן והביאה לעולם בן אדם. המסע שלה היה עוצמתי, מרגש ומיוחד ואנחנו בטוחים שגם המתנה שלכם תהיה כזאת עבורה.