מסיבה אצלכם בשייקר: מתנות שוות לחגיגת השנה החדשה

אז איך אתם עומדים לחגוג את סוף השנה האזרחית? אם עדיין לא סגרתם תוכניות, הגעתם למקום הנכון!

הנובי גוד נחגג בסוף דצמבר במאות אלפי בתים בישראל, כחלק ממסורת שכולה משפחה וחברים קרובים.

החג מאגד בתוכו מאכלים מיוחדים, נוסטלגיה, מנהגי חג וכמובן סיבה ענקית למסיבה הכי טובה בעיר. כחלק מהמסורת נהוג גם להעניק מתנות לנובי גוד לבני המשפחה והחברים ואפילו המחקרים מעודדים אותנו לכך עם שורה תחתונה המראה שנתינה משפרת מצב רוח, מפחיתה מתח ודיכאון ועוזרת לשמירה על הבריאות לפחות כמו פעילות גופנית ותזונה בריאה. הלם!

אז מה כדאי לעשות ואיך תחגגו בצורה הטובה ביותר, בלי לשלם הון תועפות או להיתקע בתור לאיזה מועדון? הכנו לכם את הכללים החשובים:

חגגו עם האנשים שאתם באמת אוהבים –

לא משנה אם מדובר בבני משפחה או בקומץ חברים טובים שהולכים איתכם יד ביד מכיתה ד', העיקר שמדובר באנשים שכיף לכם איתם ושעושים לכם גוד טיים ושמח בלב. הזמינו אותם אליכם, צאו כולכם יחד לאיזה מקום קטן ואהוב שאתם מכירים והעבירו ערב שכולו אנרגיות טובות ולב שמח.

לא חייבים עץ אשוח מקושט –

כן, אנחנו יודעים, אותנו לאלוהי הנובי גוד, אבל תחשבו על זה לרגע – עץ אשוח הוא אומנם אחד הדברים הכיפיים שיש אבל הוא גם דורש הרבה מאוד התעסקות והכנה. אם אתם רוצים להזמין אליכם אבל אתם בקטע של לקצר תהליכים אתם יכולים לקשט את הבית בגרילנדות מהממות ושרשראות שנשארו מקישוט הסוכה. מבטיחים שזה יעשה את אותה עבודה.

שימו דגש על האוכל –

גם אם אתם במגמת צמצום וחיסכון (כמונו!) בנובי גוד חייבים לעשות חיים וליהנות מהאוכל. אם אתם יוצאים אז עשו לעצמכם טובה ולשם שינוי אל תזמינו משהו בקטנה או סלייס של פיצה, אלא פרגנו לעצמכם מכל הלב ותתפנקו על איזו מנה טובה. אם אתם מארחים אז כדאי מאוד שתכינו את שלל מאכלי החג המסורתיים כדי שהאורחים שלכם יעופו עליכם באופן מיוחד.

אלכוהול ישמח לבב אנוש –

הנובי גוד הוא אחלה הזדמנות לחגיגה אמיתית מה שאומר שאנחנו לא באמת צריכים להסביר מה כדאי לכם לעשות בתחום האלכוהול. רק נאמר שכדאי שתיישמו היטב את סעיף האוכל כי לפי מסורת החג לפחות ארבעה צ'ייסרים מחכים כדי להיכנס לקיבה שלכם בערב הזה.

מתנות, מתנות, מתנות –

מאז ומתמיד טענו שמתנות הן תמצית האושר בחיים האלה. לא משנה מה המאורע, מתנה זה משהו שמשדרג את המצב עוד קצת ובחג, כמו בחג, אנחנו רוצים למקסם את האווירה, לייצר שמחה ולפזר אין סוף אהבה.

נתינת מתנות לסילבסטר היא אחלה הזדמנות להראות לאנשים האהובים עליכם בעולם כמה הם יקרים לליבכם, במיוחד כשזה מגיע אליהם ישירות לנייד ועם הקדשה אישית ומרגשת מכם.

המגוון ענק, השיטה קלה ומהירה ולכם נשאר רק להחליט מה אתם קונים ואיך בא לכם לפנק אותם.

אתם עוד כאן?!