מתכוננים לשנה החדשה: 12 מתנות מושלמות לראש השנה 2023

אנחנו גם לא מאמינים שהרגע הזה הגיע, אבל ראש השנה נמצא ממש מעבר לפינה, ככה שהגיע הזמן להתחיל ולחשוב על מתנה לחג בעבור המארחים שלכם, ההורים שלכם או כל אדם אחר שתרצו לשמח בתקופת החגים. אנחנו יודעים, נראה שבכל שנה הבחירה במתנה נעשית יותר קשה, ובדיוק כאן אנחנו נכנסים לתמונה! קבלו 12 רעיונות מעולים למתנות לראש השנה שישמחו כל אחד ואחת.

BUYME BRUNCH

אחרי שהקרובים שלכם אירחו אתכם כל כך יפה, לא הגיע הזמן לתת להם להתפנק. עם BUYME BRUNCH תוכלו לשלוח אותם לבארנץ׳ מפנק באחת מהמסעדות המובילות ברחבי הארץ ולהיות בטוחים שהם נהנים מכמה שעות של שקט, אוכל טוב, אלכוהול איכותי וזמן איכותי עם אחד האנשים החשובים להם.

ארוחה עליכם במסעדה אהובה

אם כבר אנחנו בענייני אוכל, למה לא לעשות את הדברים לפשוטים יותר ופשוט להעניק להם הזדמנות להמשיך ולהנות מהמסעדה שהם הכי אוהבים? תוכלו להזמין להם גיפט קארד לאחת המסעדות המובילות בארץ ופשוט להעניק להם את האופציה להנות מאוכל טעים בזמן שמתאים להם.

ביקור ביקב

מחפשים מתנות לראש השנה לאנשים חובבי אלכוהול? אלו שלוקחים מאוד ברצינות את היין שבשולחן החג? כנראה שביקור ביקב יהיה הדבר המושלם עבורם! תוכלו להזמין ביקורים, סיורים וטעימות ביקבים נבחרים ברחבי הארץ ולהעניק להם חוויה שהיא גם קולינרית, גם מלאת נוף וגם מלאת רוגע.

בוקר ספא

אמרנו רוגע? אמרנו בוקר ספא! תקופת החגים היא תקופה עמוסה, ואפשר לומר גם מלחיצה, עבור רבים מאיתנו, אז למה לא להעניק לאנשים האהובים עלינו רגע לעצמם? העניקו לקרובים אליכם ביקור באחד ממלונות הספא המובילים בארץ ותבטיחו להם רוגע לגוף ולנפש.

גיפט קארד לחנויות בגדים

כולנו תמיד צריכים בגדים, כך ששובר לאחת מחנויות הבגדים המובילות בשוק יכולה להיות אחלה של מתנה לכבוד החגים. תנו לאהובים שלכם לבחור את הבגדים שלהם מעצמם, ואתם יכולים להעניק להם מתנה מעולה מבלי להסתבך עם שוברי החזרה.

שובר לחנויות עיצוב הבית

אחרי שהמארחים שלכם פתחו בפניהם את הבית, לא כדאי להעניק להם הזדמנות לשפר אותו כרצונם? מתנות לראש השנה לגמרי יכולות להיות קשורות לעיצוב הבית, לאפשר לקרובים לכם לרכוש פריטים שהם תמיד חלמו עליהם ולהפוך את הבית שלהם למקום המושלם עבורם.

מוצרי טיפוח מפנקים

איפור, בשמים, אפטרשייבים ומוצרי טיפוח אחרים: כולנו משתמשים בהם בחיי היומיום, וכולנו מאוד מתבאסים שהם נגמרים. כאן אתם יכולים להיכנס לתמונה ולהעניק לקרובים לכם הזדמנות להתחדש מבלי לדפוק חשבון, להריח טוב ולהרגיש טוב בכל יום מחדש.

אטרקציה של פעם בחיים

אנחנו אוהבים לחשוב על הענקת אטרקציות כסוג מיוחד של מתנות תודה: ״תודה על כל מה שעשיתם עבורנו ועל ההשקעה שלכם בנו, תנו לנו להעניק לכם חוויה ייחודית״. יש לקרובים שלכם אטרקציה שהם תמיד רצו לעשות? העניקו להם אותה כמתנה מקורית לשנה החדשה!

סדנא מיוחדת

בישראל של 2023 יש המון בעלי מקצוע שמקיימים סדנאות מקצועיות ומיוחדות שמעניקות חוויה מיוחדת ואפילו כלים לעתיד, אז למה לא להעניק את האפשרות הזו לקרובים לכם? מקומות בסדנאות שונות הן אחת המתנות האהובות לראש השנה כבר שנים רבות בקרב הישראלים.

הזדמנות להנות מספר חדש

כשאנחנו צוללים לספר טוב, אנחנו נכנסים לעולם שלם ומרגש שסוחף אותו רחוק מהמציאות. עם זאת, לכל אחד יש טעם שונה בספרים, אז איך אפשר להעניק ספר שיבטיח הנאה? קנו לקרובים לכם שוברים לחנויות ספרים ואפשרו להם לצלול לעולמות שמעניינים אותם.

כרטיסים להופעה

הניסיון שלנו לימד אותנו שמתנות לראש השנה ממש לא חייבות להיות פיזיות, להפך! בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים רוצים להעניק חוויות, ובראשן – כרטיסים להופעות. אם אתם מכירים היטב את האנשים שאותם אתם משמחים, תוכלו לרכוש להם כרטיסים להופעה שתעשה להם טוב על הנשמה.

השאירו את האפשרויות פתוחות

לא רוצים להגביל את מקבלי המתנה שלכם עם קטגוריה אחת? אין בעיה! בדיוק בשביל זה יצרנו את BUYME ALL – גיפט קארד ענק שמכיל בתוכו כמעט את כל המתנות שלנו בכרטיס אחד! כך, היקרים לכם יקבלו כרטיס שהם יכולים לעשות איתו מה שהם רוצים, להשקיע בעצמם ולהנות מתקופת החגים במלואה.