מתנה עם תמונות לבן זוג: 6 רעיונות למתנה עם תמונה לבן זוג

לקנות מתנה זה תמיד כיף, לקנות מתנה שהצליחה להיות מיוחדת ולהותיר את זה שקיבל אותה עם חיוך ענק זה כבר אושר

תודו שבכל פעם זה חוזר על עצמו – אתם מנסים להבין מה כדאי לכם לקנות לו וחודש לפני מתרוצצים ומחפשים במרץ איזה בדל רעיון מקורי ומראיינים כל חבר שני שאתם פוגשים לגבי מתנות לבן זוג.

לא תאמינו אבל יש סוג מתנה שתמיד מצליח לרגש ולהלהיב: מתנה עם תמונות לבן זוג.

כן, אנחנו יודעים, לא המצאנו פה איזה גלגל אבל תאמינו לנו, זה מוכח! מתנות המשלבות תמונות מתפקדות באופן קבוע כפריט המאגד בתוכו רגש ואומנות, זיכרון מתוק וחזרה לרגע מתוק במיוחד. בכלל, לתמונות יש יכולת להשפיע עלינו באופן מיידי, להחזיר אותנו אחורה בזמן ולהזכיר לנו מה בדיוק הרגשנו אז. אספנו עבורכם כמה רעיונות מדליקים במיוחד:

6 רעיונות למתנה עם תמונה לבן זוג

הדפסת תמונה על שוקולד –

כן, מה שאתם שומעים, מדובר במתנה מרגשת וסופר מתוקה. תמונה מודפסת העשויה כולה משוקולד איטלקי משובח המגיעה עם מסגרת שוקולד חום או לבן לבחירתכם. המתנה מגיעה במארז מתנה מיוחד עם תוספת של ארבעה פרלינים העשויים שוקולד איטלקי.

הטיפ שלנו: אל תשכחו לצלם את כל הטוב הזה רגע לפני שאתם נותנים ביס!

איור דיגיטלי –

אם בא לכם לצאת קצת מהמסגרת הרגילה של תמונות אז האיור הדיגיטלי הוא בדיוק עבורכם. הוא לוקח את היצירתיות של התמונות צעד נוסף קדימה ומשלב בתוכו אומנות וצבעוניות שלגמרי עושות שמח בלב. אתם בוחרים את התמונה ואת סוג המסגרת וצוות מאיירים מקצועי דואג לאיור שלכם.

הטיפ שלנו: אם בא לכם להשקיע עוד יותר לכו על איור המגיע באריזת מתנה עם שוקולד או סדרת קוקטיילים שווה.

אינסטבלוק –

מי לא מכיר את הבלוקים המדליקים שנמצאים כבר בכל בית שני כחלק מעידן הרשתות החברתיות?

זה קליל, יפה ויכול להפוך כל פינה משמימה לצבעונית וחמה וכל קיר לבן ומשעמם ליצירת אומנות לתפארת מדינת ישראל. החומרים שעליהם מדפיסים את התמונות הינם ידידותיים לסביבה וניתנים למחזור וזו אחלה מזכרת שהיא גם פריט עיצובי במקביל.

הטיפ שלנו: אם אתם רוצים להיות ממש יצירתיים אתם יכולים להדפיס כמה בלוקים, בכמה צורות וגדלים שונים ולתלות את כולם על אותו קיר.

אלבום דיגיטלי –

אלבום שמאגד בתוכו את כל התמונות המשותפות שלכם הוא לגמרי המתנה המושלמת ביקום. האלבום מגיע בכריכה קשה, אפשרי לערוך אותו מכל מחשב ומכל מקום והוא עשוי מחומרים איכותיים ומשתמש בטכנולוגיות מתקדמות במיוחד.

הטיפ שלנו: הכינו מראש את התמונות שאותן תרצו להכניס לאלבום, זה יקצר לכם משמעותית את זמן הפקת האלבום.

תמונה מודפסת על מעמד –

מסתבר שיש אין סוף אפשרויות לחומרים שעליהם ניתן להדפיס תמונות בימינו והמשימה שלכם היא להצליח להחליט איזה חומר הכי מוצלח לדעתכם. זו יכולה להיות תמונה עם מעמד זכוכית, אלומיניום, בלוק אקרילי או פוטובלוק.

הטיפ שלנו: נסו להתאים את החומר לעיצוב הבית ולחומרים השולטים בו.

סדנת צילום בסמארטפון –

אם כבר תמונות אז למה לא לדעת לצלם אותן? בסדנת הצילום תוכלו ללמוד את העקרונות ההכרחיים לצילום תמונות ברמה גבוהה, תקבלו טונות טיפים וכלים, תלמדו עיבוד תמונה ועל הפיצ'רים הכי שימושיים במצלמת הנייד שלכם.

הטיפ שלנו: עשו זאת עם בן הזוג והפכו את הסדנה לבילוי זוגי מעניין ומעשיר.

אחרי כל הרעיונות המעולים האלה, אתם עוד כאן?! לכו ליצור זיכרון קסום!