מתנות בגיל הזהב: מה קונים לסבא וסבתא

סבא וסבתא הם האנשים שיודעים הכי טוב איך לפנק אותנו ולגרום לנו לשמוח, אבל מה עושים כשאנחנו רוצים להחזיר את האהבה? כשחושבים על זה, בחירת מתנות לסבא או לסבתא היא משימה לא מאוד קלה. מצד אחד אנחנו מכירים אותם כל כך טוב, אבל מצד שני – יש כל כך הרבה אפשרויות, איך נמצא את המתנה הטובה ביותר? אם אתם עדיין מסתבכים עם מציאת מתנה לסבא וסבתא, כדאי שתמשיכו לקרוא.

מתנות סמליות או חוויות מפנקות?

אחת השאלות שנכדים הכי מתקשים איתן היא להחליט מה עדיף: לקנות לסבים ולסבתות מתנות סמליות שידברו אל הלב או להעניק להם חוויות מפנקות וייחודיות שילכו איתם עוד הרבה זמן קדימה? אם אתם שואלים אותנו, התשובה ברורה: אין על חוויות!

כשאתם מעניקים לאנשים האהובים עליכם הזדמנות לחוות חוויות חדשות, אתם מעניקים להם אפשרות לגלות מחדש את החיים. נכון, סבא וסבתא הם אנשים שכבר ראו דבר או שניים, אבל זה לא אומר שאתם לא יכולים להעניק להם ימי כיף או הזדמנות להגשים את הדברים שהם הכי אוהבים.

איך לבחור את המתנות המושלמת לסבא וסבתא?

אז איך אפשר לבחור מתנות לסבתא או לסבא שיעשו להם טוב על הלב?

דבר ראשון – חשבו מה ישמח אותם. הם דיברו אתכם על כך שממש בא להם לגלות איזשהו אזור חדש בארץ? שלחו אותם לאטרקציה מיוחד בו! שמתם לב שהם כל הזמן גולשים באתרים של חנויות בגדים? העניקו להם שוברים למותגים האהובים עליהם! בחירה טובה של מתנה לסבא וסבתא היא כזו שמתרכזת בה שעושה להם טוב.

בנוסף, תנסו להיזכר אילו חוויות שביצעתם בעבר הכי שימחו אותם, או בקיצור – מה הם אוהבים לעשות אתכם? לצאת לסרטים? להופעות? סתם לשבת במסעדות טובות? לא פעם, היזכרות בחוויות עבר יוכלו לגלות לכם את הפתרון.

מה חשוב לזכור כשבוחרים מתנה לסבים וסבתות?

עם כל ההתלהבות של בחירת המתנה לסבא וסבתא, יש כמה דברים שחשוב לזכור:                               

· סבים וסבתות אוהבים לעשות דברים בקצב שלהם: אחד היתרונות הגדולים שיש בלהיות סבא וסבתא הוא ההזדמנות לעשות דברים בקצב שלהם, כזה שמתפנק על כל רגע ורגע בחיים. לכן, לפעמים שווה פשוט לשאול אותם מהן המתנות שיעשו להם טוב ושמתאימות להם בתקופת החיים הזו. גם הם אנשים שמשתנים, ויכול להיות שמה שדיבר אליהם פעם פחות יהיה רלוונטי היום.

· כל אחד מהם יכול לאהוב דברים אחרים: אנחנו רגילים לחשוב על סבא וסבתא כיחידה אחת מגובשת, אבל חשוב לזכור שהיחידה הזו מורכבת משני אנשים בוגרים, שהם גם קצת שונים אחד מהשני. יכול מאוד להיות שאטרקציה שסבא יעוף עליה – פחות תדבר לסבתא. לכן, אם אתם מחפשים מתנה עבור שניהם, שווה להשקיע זמן ולחפש את האחת ששניהם יוציאו ממנה את המקסימום.

כיצד שולחים BUYME לסבא וסבתא?

בדיוק כמו ששולחים BUYME  לכל אחד אחר!

כל מה שאתם צריכים לעשות זה:

1. לבחור מתנה לסבא וסבתא שתשמח אותם עד השמיים.

2.  אם מדובר בגיפט קארד פתוח – לבחור את הסכום שאתם רוצים להשקיע.

3.  מלאו את הפרטים הנדרשים באתר

4.  הוסיפו ברכה מקורית ( תוכלו גם להוסיף ברכה מצולמת בסטילס או בווידיאו)

5.  בחרו האם לשלוח את המתנה באופן מידיי או במועד אחר שנוח לכם

6.  בחרו כיצד לשלוח את המתנה ( sms, וואטספ, מייל או הדפסה)

7.  עבדו לעמוד התשלום

8.  וזה הכל! ה-BUYME שלכם שמור עבור הסבים והסבתות האהובים שלכם.