מתנות בראייה שיווקית

מתנות בראיה שיווקית

אחד הדברים אחריהם עסקים רבים תמיד מחפשים הוא פרסום והכרה. הפרסום יכול להגיע על ידי שלטי חוצות שמתנוססים מעל כבישים מרכזיים ברחבי הארץ, יכול להגיע גם על ידי פרסומות הרצות מסביב לשעון ברדיו ויכול להיות גם בהפסקת הפרסומות במהלך מהדורת החדשות או באמצע של תכנית ריאליטי פופולרית.

מדוע לקוח ישתכנע להישאר נאמן לבית העסק

אך הדברים הללו עולים לא מעט כסף, ולעיתים אף הרבה מאוד כסף ולכן עסקים רבים מעדיפים להשקיע את הכסף עבור הפרסומות באפיקים שיווקיים אחרים. והאפיק השיווקי היחיד שנותר והינו בגדר אפיק איכותי שיכול למשוך המוני לקוחות אל העסק ואף להשאיר את הלקוחות הקיימים יחד עם הלקוחות המצטרפים כחלק אינטגרלי מקהל העסק הוא מוצרי פרסום. ברגע שהעסק בוחר להעניק ללקוחותיו מתנות בעלות ראיה שיווקית הוא למעשה ממלא שני צרכים חיוניים אותם צריך כל עסק לבצע.

הראשון, על ידי חלוקת המתנות ללקוחותיו הוא מראה להם אודות האכפתיות מהם והכדאיות שיש בהישארות נאמנים לעסק זה שכן אם כאשר אין לו שום אינטרס (לפחות לא למראית עין) הוא בכל זאת דואג להם, אין בכלל ספק כי כאשר הוא יקבל תמורה כספית בעבור השירות הוא יהיה הראשון להתייצב לצדם. השני, באמצעות פרסום שם העסק המוטבע על כל אחד מהמוצרים אותם הוא מעניק ללקוחותיו, הוא נשאר בראשו של כל לקוח באופן לא מודע, כאשר בכל בעיה קטנה אותה הוא מסוגל לפתור, עסק זה יהיה המקום הראשון אליו ייגש הלקוח.

אילו מוצרי פרסום בית העסק יכול לייצר

אך מהם אותם מוצרים פרסומיים ושיווקיים אותם יכול כל עסק לספק ללקוחותיו ואשר עליהם מוטבע שמו של העסק? אחד המוצרים הזולים ביותר אותם ניתן לייצר ועם זאת גם הפופולריים ביותר הם עטים. למרות השימוש התכוף בטלפונים החכמים שלנו ובמחשבים הניידים כמעט ולא תמצאו אדם שלא משתמש בעט לעיתים קרובות. כך, ברגע שאדם כלשהו ישלוף את העט מהכיס הוא ייזכר בבית העסק ממנו הוא לקח אותו. עוד מוצרי פרסום רלוונטיים הם יומנים. בדיוק כמו עטים, גם יומנים הם דבר שהיה דומיננטי הרבה יותר בימי טרום הטאבלטים והטלפונים החכמים וגם הם הפכו להרבה פחות שימושיים. יחד עם זאת, גם בהם עדיין יש שימוש ולכן זוהי תהיה עדיין דרך טובה לצוד את עינו של הלקוח ולהיחרט בזיכרונו.

מהי הדרך הטובה ביותר לשמר את הלקוח

אך גם אם עסק כלשהו החליט לוותר ולא להוציא מוצרים פרסומיים שונים עליהם תוכלו לחזות בלוגו החברה, עדיין יש עוד דרך אחת בה הוא יוכל למשוך אליו את הלקוח, בטח אם מדובר בעסק דוגמת מסעדה, חנות בגדים או מקום שמספק אטרקציות. מדובר בגיפטקארד, כרטיס מתנה, אשר בעצם הענקתו ללקוח העסק יוכל להרוויח את הלקוח, כאשר אם הוא יבחר בכרטיס המתנה של חברת ביימי הוא אף יגדיל באופן מעשי את הסיכוי לשמר את הלקוח.