מתנות חג לעובדים לחיזוק קשר

כלל ידוע הוא כי כל מעסיק רוצה עובדים מרוצים, ובצדק

כל מעסיק יודע שיש קשר הדוק בין רמת שביעות הרצון של העובד ובין התפוקה שהוא נותן. עובדים מרוצים שווים מעסיק מרוצה ואחד מהדברים שהכי משפיעים עליהם הוא החיבור שיש להם עם האנשים הסובבים אותם במהלך יום העבודה ותחושת השייכות למקום.

איך גורמים להם להיות מחוברים יותר? זה קל! אתם יכולים להוציא אותם לימי גיבוש, ערבי צוות, לדאוג להפי אאוור כל יום חמישי, להשקיע בתנאי המטבחון שלהם, להעניק להם מתנות ליום הולדת, או מתנות לראש השנהמתנה לפסח וגם סתם ככה פעם ברבעון.

יש לא מעט דרכים להעמיק את הקשר שלכם עם העובד ואת הקשר שלו עם חבריו לתפקיד והתפקיד שלכם זה רק לבחור.

כדי להקל עליכם אספנו עבורכם כמה רעיונות מדליקים במיוחד:

כך תחזקו את הקשר עם העובדים שלכם

סדנת בישול:

דמיינו את זה, מקבץ עובדים עובד יחד, חותך, קוצץ ומבשל ובסופו של דבר, יושב יחד סביב אותו שולחן ואוכל את מה שהוא עצמו יצר. כל העבודה המקדימה מייצרת חוויה מיוחדת, מלאה בכיף, חדוות יצירה ורגעי צחוק.

חוויות משותפות הן דרך אפקטיבית ליצירת גיבוש במקום עבודה להרמת סף המוטיבציה של העובדים, כשזה משלב גם אוכל בתמונה ההצלחה מובטחת.

ארוחה במסעדה:

אם אתם מעדיפים להגיע ישר לתכל'ס ופשוט להתענג יחד על ארוחה מפנקת ועשירה, מפגש קבוצתי באחת מהמסעדות הטרנדיות בארץ לגמרי יכול לעשות את העבודה.

אוכל הוא דבר מנחם, מקרב ופתוח לבבות ובבילוי ערב כזה קורים דברים טובים ולפעמים אפילו מגלים כל מיני צדדים חדשים בקרב המשתתפים.

סיור מלא קצב:

איך נשמע לכם להסתובב ברחובות ולהתמסר כקבוצה לחוויית קצב אורבנית סוחפת? באמצעות אוזניות אלחוטיות יעבירו אתכם מנחי הסיור המיוחד הרפתקה המשלבת סיור וסדנה מלאת קצב ברחבי העיר.

המטרה הראשית היא לעשות חיים ותוך כדי ליצור חיבור בין אנשי הקבוצה באמצעות מוזיקה ותנועה.

נופש במלון:

תמיד חלמתם לקחת את כלל העובדים שלכם לחופשה מפנקת? זאת ההזדמנות שלכם! לא משנה אם זה כפר נופש, מלון בוטיק או בקתות עץ שבהן מתחברים לטבע, העיקר הוא הגיבוש שכמה ימים כאלה יכולים לעשות.

זה כיף, זה עושה וואו ענק לעובדים ובטוח יצליח ליצור המוני קשרים חברתיים חדשים ולהעמיק את הקיימים.

הופעה:

רוצים לגרום לעובדים שלכם לחייך? הופעה זו התשובה! זאת יכולה להיות הופעה מוזיקלית, מופע סטנדאפ או הרצאה מעניינת של מישהו מפורסם.

הם יפגשו מחוץ לשעות העבודה, ישבו יחד, יצחקו ולמחרת ימשיכו לדבר על כמה כיף היה.

כל הרעיונות הנ"ל יכולים לשמש אתכם לימי גיבוש, לפעילות צ'ופר על הישג מסוים וכמובן, לשמש כמתנות חג לעובדים אישית או קבוצתית, שווה ומושקעת במיוחד.

תכל'ס, לא משנה מה תבחרו - העיקר שתעשו אותו יחד ושיהיה מהנה וחוצה שגרה.