מתנות לחתונה

איך משמחים חתן וכלה ביום חתונתם? שולחים להם מתנות לחתונה מרגשות שמראות כמה אתם אוהבים ושמחים בשבילם!

אז ברור שתחבקו אותם בקבלת פנים, תעשו איתם איזה דרינק, תמחאו כפיים בחופה ותרקדו איתם ברחבה… אבל אין כמו מתנה לחתונה אשר נשלחת ישירות לנייד בוקר אחרי החתונה עם ברכה אישית ותמונה שמראה כמה אתם אוהבים ושמחים בשבילם!


אפשרות למתנה אישית יותר במקום הצ'ק

חלק משמעותי בחתונה שייך אליכם - לאורחים, שכן אתם חוגגים איתם, מקיפים אותם באהבה, רוקדים, אוכלים שותים ומעניקים מתנות לחתן וכלה שיעזרו להם להתחיל את חייהם הזוגיים בצורה הרבה יותר טובה, כיפית ונעימה.

המתנה לחתונה הפופולרית ביותר אותה אורחים מעניקים לחתן והכלה היא צ'ק. לעיתים הצ'ק מכסה את עלויות החתונה של החתן והכלה מבחינת אותו אורח, לפעמים הוא לא מספיק אפילו למנה הראשונה ובכלל, אף פעם לא יודעים כמה באמת מספיק להביא.

במידה ואתם רוצים להעניק משהו אישי יותר ומחפשים אפשרות למתנה אטרקטיבית יותר עבור החתן והכלה, אנו ממליצים להעניק להם חוויה בלתי נשכחת אותה יוכלו לממש בזמנם החופשי בחיים החדשים שלהם.

כך תאפשרו להם במקום להתעסק בספירת צ'קים, להתעסק בחוויה מרגשת כגון לילה במלון, טיפול ספא מפנק, ארוחה במסעדת שף, סיור ביקב, סדנת יוגה זוגית ועוד!מתנת חתונה אישית בנוסף לצ'ק

במידה ואתם מעניקים צ'ק ורוצים להוסיף משהו אישי שהוא שלכם - העניקו BUYME. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של חוויות ומתנות בטווחי מחירים שונים כך שתוכלו למצוא את המתנה שהכי מתאימה לתקציב שלכם: שובר לבראנץ', ספא זוגי, סדנאות זוגיות, כרטיסים להופעה, מסעדות שף ועוד מגוון רחב של חוויות המתאימות לזוג טרי לתחילת החיים החדשים.

בנוסף למתנה, אנחנו מזמינים אתכם לצרף ברכה אישית, תמונה ולתזמן את שליחת המתנה לבוקר שאחרי החתונה. דמיינו לכם כמה זה מרגש להתעורר בבוקר ולקבל ברכה מרגשת עם מתנה מכל הלב (אתם יכולים להודות לנו אחר כך… :))


הוזמנתם לחתונה ולא יכולים להגיע? שלחו BUYME

אנחנו מכירים את זה, עונת החתונות בשיאה וקורה לא פעם שאתם מוזמנים לכמה חתונות במקביל או לחילופין לא לא יכולים להגיע מכל סיבה כזאת או אחרת… אז מה עושים? כמובן שתמיד עדיף להודיע מראש על מנת לחסוך לחתן והכלה את הכסף, אבל לא משנה מתי החלטתם שאתם לא מגיעים אנחנו ממליצים לשלוח להם מתנה אישית שמראה שלמרות שלא חגגתם איתם אתם חושבים עליהם ומתרגשים איתם!

אז מה עושים? נכנסים לאתר ובוחרים חוויה שמתאימה לזוג בול, מוסיפים ברכה מרגשת או סרטון סלפי מרגש ומתזמנים את השליחה לפני או אחרי החתונה.