מתנות לחתונה

מתנות לחתונה

אחד האירועים המרגשים ביותר בחייו של אדם הוא יום החתונה שלו. מדובר ביום בו ההתרגשות אופפת כל חלק בגוף, מפלס הלחץ עולה בטרם צועדים אל החופה ובכלל, הדאגה תופסת מקום הן כדי שהכל יעבור בשלום והן על מנת שהאורחים ייצאו מרוצים.

האלטרנטיבה לצ'ק

התפקיד של אותם אורחים שמגיעים, אותם האורחים שהחתן והכלה מזמינים על מנת לחלוק איתם את היום המאושר, לא מסתיים בכך שהם ייצאו מרוצים או לא. חלק משמעותי בחתונה שייך לאורחים, שכן הם עתידים להעניק מתנה לזוג הצעיר שתעזור להם להתחיל את חייהם הבוגרים בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר חלקה. המתנה הפופולרית ביותר אותה מעניקים היא בדרך כלל צ'ק בעל סכום כסף מסוים. לעיתים הצ'ק מכסה את עלויות החתונה של החתן והכלה מבחינת אותו אורח, לפעמים הוא לא מספיק אפילו למנה הראשונה ובכלל, אף פעם לא יודעים כמה באמת מספיק להביא. אך כעת יש אפשרות טובה יותר, אפשרות שתהיה אטרקטיבית יותר עבור החתן והכלה, אפשרות של שובר מתנה. במקום להתעסק עם ספירת צ'קים ולהתחשבן מאוחר יותר בחתונה של מי שהביא את אותו הצ'ק, כעת אפשר להעניק לחתן והכלה מתנה של ממש, כזו שהם יוכלו לממש במבחר עצום של חנויות ולקנות בדיוק את מה שהם היו רוצים שיהיה ברשותם.

מה ניתן לרכוש עם שובר מתנה

שובר המתנה יהיה בסכום מסוים אותו יחליט אותו אורח להעניק לחתן והכלה ויאפשר להם לרכוש לא מעט מוצרים במסגרת השובר הנבחר. לכל שובר יש מספר חנויות מתוכן ניתן לרכוש ובדרך כלל מדובר בכמות כל כך גדולה של חנויות ואפשרויות, שתמיד יהיה מה לקנות. לעיתים ינצלו את זה החתן והכלה על מנת לערוך ארוחה זוגית באחת מהמסעדות שיוצעו במסגרת השובר, לעיתים הם יבחרו לקנות מוצרים לבית החדש ממגוון חנויות של כלי בית ולפעמים הם יבחרו בבגדים ונעליים במבחר חנויות של ביגוד והנעלה.

מה יש לעשות במסגרת ההכנות לחתונה

אך לא משנה מה יבחרו הנשואים הטריים לרכוש באמצעות שובר המתנה, הם יוכלו לעשות זאת ברוגע ובשלווה. רוגע ושלווה מהם הם ככל הנראה לא נהנו כמה חודשים לפני החתונה, בזמן ההכנות. ההכנות לחתונה הוא אחד החלקים המאתגרים ביותר שעומדים בפני החתן והכלה רגע לפני שהם באים בברית הנישואים. ישנם כל כך הרבה דברים אותם צריך להספיק דוגמת בחירת האולם הרצוי, בחירת הקייטרינג, רכישה של שמלת כלה וחליפת חתן, הזמנת האורחים ועוד לא מעט דברים, את כולם צריך לסיים בזמן על מנת שביום החתונה הכל יתקתק ויעבוד בדיוק לפי הספר, כדי שהחתונה תהפוך לאירוע בלתי נשכח, בין אם הזוג המאושר יזכה לשוברי מתנה ובין אם הוא יקבל במתנה מעטפות מלאות בצ'קים.

רוצה לתת גם וגם?

לא צריך לבחור

עם סופר שובר, מי שיקבל את המתנה יבחר בעצמו את מה שהכי מתאים לו

מתאים לי בול

מתאים לך להשקיע בעובדים?

יש לנו מתנות שישמחו אותם באמת

מה יותר מוצלח מלתת לעובדים לבחור בעצמם את המתנה?

מעניין, ספרו לי עוד

מה הכי הולך היום?

הכי נמכרים

ללכת על בטוח עם ה-Gift Cards הכי פופולאריים שתמיד עובדים

טרנדים זה אני

מזל טוב! זה בן או בת?

מתנה ליולדת

בעצם לא משנה, מיד מגיעה ליולדת מתנה מפנקת

אני רוצה מתנה לאמא טרייה