מתנות ליום נישואין

5 מתנות מטריפות ליום הנישואין

לאורך כל השנה אנחנו חוגגים אירועים משמחים רבים, במסגרתם הנורמה החברתית המקובלת היא להעניק מתנות האחד לשני. אחד האירועים הבולטים הללו יום הנישואין, יום בו הבעל והאישה מביאים מתנות האחד לשני ומשתדלים לבלות את היום בצוותא.ארוחה זוגית או נופש משותף?

כמובן שבמרוצת השנים, כבר הרבה יותר קשה לחדש ולהפתיע עם מתנות מקוריות ומרעננות. לכן, הנה מספר אפשרויות למתנות מקוריות ליום הנישואין, מתנות שיגרמו לשני הצדדים לצאת מרוצים. המתנה הראשונה ואולי הנפוצה ביותר היא ארוחה במסעדה.

מדובר כמובן במתנה בה שני הצדדים יוצאים מרוצים, ולא משנה מי הצד המזמין, שכן שני בני הזוג יבלו בה. בדרך כלל העדיפות היא למסעדה רומנטית, מסעדה בה הזוג שחוגג את יום הנישואים יוכל לשבת ולאכול ארוחה המורכבת ממספר מנות לאור נרות ובעיקר ייהנו זו מחברתו של זה. אפשרות שכיחה אחרת היא יציאה לנופש זוגי ומשותף. זו יכולה להיות חופשה בסוף שבוע, זה יכול גם להיות בילוי של אמצע שבוע, הם יכולים ללכת אל צימרים בצפון הארץ והם יכולים גם לבחור להעביר את החופשה הזוגית שלהם בבית מלון בדרום, העיקר שהם יבלו אותה יחד ויציינו את יום הנישואים שלהם במקום מהנה.

פעילות אתגרית או מתנה מוחשית?

אפשרות שלישית למתנה יכולה להיות אפשרות קצת פחות סטנדרטית, אפשרות של אטרקציה אתגרית משותפת. אחד הדברים המעניינים ביותר אותם אפשר לעשות, דבר שמשתדרג באופן אוטומטי כשעושים אותו בזוג, הוא פעילות אתגרית דוגמת צניחה חופשית, טיול טרקטורונים או שיעור טייס.

כל הדברים הללו הם דברים שמעלים את מפלס האדרנלין לגבהים חדשים, גבהים שמתאימים במיוחד על מנת לתבל את חיי הנישואים לאחר מספר שנים. אפשרות אחרת היא של ספא זוגי. באפשרות זו יילכו יחדיו בני הזוג לספא משותף ויערכו עיסוי מהנה זה לצד זה, עיסוי אליו הם אף יוכלו לצרף טיפולי פנים, טיפולי פילינג, בילוי בג'קוזי או ישיבה בסאונה.

כמובן שלא חייבים רק לערוך פעילויות משותפות על מנת לחגוג את יום הנישואים. אחד הדברים שכמעט נשכחו הוא שאפשר אף להביא מתנה מוחשית, ולא רק להעניק מתנה שתאפשר בילוי משותף. סבונים ושמנים ארומטיים לאישה, חולצה מכופתרת לגבר או אחת מתוך אינספור אפשרויות אחרות שעומדות לרשותכם, כשכל שעליכם לעשות זה לבחור את המתנה המקורית המתאימה ביותר.


הפתרון הטוב ביותר למתנה - גיפט קארד

אך לבחור את המתנה המתאימה ביותר זה עניין לא קל, ואין הכוונה רק למתנה מוחשית אלא בכלל, מאחר ולא תמיד תדעו במה בן הזוג שלכם חושק באותו הרגע. האם בעיסוי מרגיע? האם בארוחה במסעדה? או אולי הוא דווקא רוצה להוציא אנרגיות בפעילות אתגרית? על מנת לענות על כל צורך אפשרי גם מבלי לדעת מה בן או בת הזוג ירצו, הפתרון הטוב ביותר יהיה גיפט קארד.

את הגיפט קארד תוכלו לטעון בסכום מסוים, סכום שיעניק מגוון אפשרויות לבחירה עבור מקבל הכרטיס, כרטיס שיאפשר לו לבחור מה שיחפוץ בכל רגע נתון.