מתנות לימי גיבוש לעובדים

אחד הדברים להם כל העובדים מחכים הוא יום גיבוש או איזושהי פעילות צוותית. יום זה הוא יום כיף בו יוצאים מוקדם מהעבודה או במקרים מסוימים אפילו לא עובדים כלל באותו היום, ובו מחלקה או חברה עוזבים ליום אחד את הלחץ של העבודה, ונותנים להנאה להשתלט עליהם.


פעילות צוותית כהכרת תודה על עבודה קשה

אם שמים לרגע את ההנאה בצד, ובימי גיבוש כמובן שאין שום סיבה לשים את ההנאה בצד ליותר מרגע, מבינים שלא רק שימים שכאלה מהנים מאוד, הם גם חשובים מאוד. פעילות צוותית הם לא רק ימים בהם הם יכולים להשאיר את העבודה לרגע מאחוריהם ולבלות ביעד הנבחר עבור יום הכיף, אלא הם גם ימים בהם אותם עובדים מבינים שהם לא מגיעים כל בוקר לעבודה אך ורק בשביל תלוש המשכורת בסוף החודש, אלא הם עושים זאת גם בשביל שיעריכו אותם ויאהבו אותם, דבר אותו הם מקבלים באמצעות צ'ופר בדמות ימי גיבוש. עצם הימים הללו הם הכרת התודה של המנהלים והמעסיקים לעובדים שלהם, על כך שהם עובדים כל כך קשה לאורך כל השנה, ועם כל הכבוד לכיף אותו עושים בימי הגיבוש, אין דבר יותר כיפי מלזכות להכרה על עבודה קשה.

הכרת התודה אינה הסיבה היחידה בגינה לימי כיף צוותים הם כל כך חשובים. לא בכדי לפעילות צוותית קוראים גם ימי גיבוש, אלא מסיבה מסוימת, מסיבה שמדובר בימים בהם יכולים העובדים להתגבש. הרי לא בכל החברות, כשבעיקר נכון הדבר לחברות הגדולות, כולם מכירים את כולם. ימים אלה הם הזדמנות מצויינת לכולם להתוודע האחד לשני ולהכיר האחד את השני, זאת על מנת שתהיה אווירה טובה יותר במשרדים, שאנשים יוכלו לברך זה את זה לשלום במהלך יום העבודה כאשר הם נתקלים זה בזה במסדרונות וכן, גם על מנת שבעזרת ההיכרות יעלה פדיון העבודה, זאת בזכות שיתופי פעולה רבים יותר וטובים הרבה יותר. העובדה שאנשים מכירים זה את זה ואפילו במשך הזמן הופכים לחברים טובים, מובילה לכך שאנשים יהיו הרבה יותר מחוייבים כלפי חבריהם לעבודה ויראו בהצלחה של חבריהם גם הצלחה שלהם, דבר שיגרום לעזרה בכל משימה, לשיתוף פעולה מלא ולאווירה טובה שבסופו של דבר גם תוביל להצלחה.

בגלל כל ההבנה הזאת, כמה פעילות צוותית היא דבר חשוב, לראשונה בישראל אפשר במקום אחד למצוא את החוויות הכי נכונות ומתאימות לצוותים וגם לתאם אותן - והכל בכמה פעולות פשוטות - אתם מגדירים תקציב, מספר עובדים ולוקיישן.


רוצים לדעת עוד על "פעילות צוותית" כנסו לכל הפרטים והתנסות חינם>>>