מתנות לימי גיבוש לעובדים

אחד הדברים להם כל העובדים מחכים במשך כל ימי השנה הוא יום גיבוש. יום זה הוא יום כיף בו יוצאים מוקדם מהעבודה או במקרים מסוימים אפילו לא עובדים כלל באותו היום, ובו מחלקה או חברה עוזבים ליום אחד את הלחץ של העבודה, ונותנים להנאה להשתלט עליהם.

ימי כיף כהכרת תודה על עבודה קשה

אם שמים לרגע את ההנאה בצד, ובימי גיבוש כמובן שאין שום סיבה לשים את ההנאה בצד ליותר מרגע, מבינים שלא רק שימים שכאלה מהנים מאוד, הם גם חשובים מאוד. ימי כיף לעובדים הם לא רק ימים בהם הם יכולים להשאיר את העבודה לרגע מאחוריהם ולבלות ביעד הנבחר עבור יום הכיף, אלא הם גם ימים בהם אותם עובדים מבינים שהם לא מגיעים כל בוקר לעבודה אך ורק בשביל תלוש המשכורת בסוף החודש, אלא הם עושים זאת גם בשביל שיעריכו אותם ויאהבו אותם, דבר אותו הם מקבלים באמצעות צ'ופר בדמות ימי גיבוש. עצם הימים הללו הם הכרת התודה של המנהלים והמעסיקים לעובדים שלהם, על כך שהם עובדים כל כך קשה לאורך כל השנה, ועם כל הכבוד לכיף אותו עושים בימי הגיבוש, אין דבר יותר כיפי מלזכות להכרה על עבודה קשה.

ימי גיבוש כדי ליצור חברויות ולגרום לשיתופי פעולה משרדיים

הכרת התודה אינה הסיבה היחידה בגינה ימי הכיף כל כך חשובים. לא בכדי לימי הכיף קוראים גם ימי גיבוש, אלא מסיבה מסוימת, מסיבה שמדובר בימים בהם יכולים העובדים להתגבש. הרי לא בכל החברות, כשבעיקר נכון הדבר לחברות הגדולות, כולם מכירים את כולם. ימים אלה הם הזדמנות מצויינת לכולם להתוודע האחד לשני ולהכיר האחד את השני, זאת על מנת שתהיה אווירה טובה יותר במשרדים, שאנשים יוכלו לברך זה את זה לשלום במהלך יום העבודה כאשר הם נתקלים זה בזה במסדרונות וכן, גם על מנת שבעזרת ההיכרות יעלה פדיון העבודה, זאת בזכות שיתופי פעולה רבים יותר וטובים הרבה יותר. העובדה שאנשים מכירים זה את זה ואפילו במשך הזמן הופכים לחברים טובים, מובילה לכך שאנשים יהיו הרבה יותר מחוייבים כלפי חבריהם לעבודה ויראו בהצלחה של חבריהם גם הצלחה שלהם, דבר שיגרום לעזרה בכל משימה, לשיתוף פעולה מלא ולאווירה טובה שבסופו של דבר גם תוביל להצלחה.

מחפשים לתת מתנה ביום הגיבוש? שובר מתנה של Buyme הוא הפתרון

בדרך כלל המקומות עבור ימי הכיף הינם מגוונים ונעים בין בילוי משותף בבריכה, טיולים רגליים באיזורים שונים ברחבי הארץ או אפילו ארוחות משותפות או פעילות ספורטיבית משותפת. יחד עם זאת, לא רק הגיוון במקומות בהם עושים ימי גיבוש חשובים, אלא גם מה שמקבלים בסופם. כל עובד ישמח לקבל מתנה בסופו של יום מהנה שכזה, דבר שרק יגדיל עבורו את ההנאה מאותו היום ואת הלויאליות אותה הוא ירגיש למקום העבודה שלו. אך אילו מתנות לעובדים ניתן לתת, מתנה שתהיה שימושית ותמצא חן בעיני כולם ללא יוצא מהכלל? הפתרון הטוב ביותר הוא שובר מתנה של חברת Buyme, שובר מתנה בו תוכלו לרכוש מגוון רחב של שירותים ומוצרים, תוכלו לשבת במסעדות מוכרות, לרכוש בגדים במיטב החנויות ולקחת חלק באטרקציות שונות. ימי כיף בהם יחולקו השוברים הללו כמתנה ישלחו בסוף היום את העובדים הביתה לרכוש מוצרים שונים באמצעות כרטיס המתנה, מוצרים שישאירו על פניהם את החיוך גם בסוף יום הכיף.

רוצה לתת גם וגם?

לא צריך לבחור

עם סופר שובר, מי שיקבל את המתנה יבחר בעצמו את מה שהכי מתאים לו

מתאים לי בול

מתאים לך להשקיע בעובדים?

יש לנו מתנות שישמחו אותם באמת

מה יותר מוצלח מלתת לעובדים לבחור בעצמם את המתנה?

מעניין, ספרו לי עוד

מה הכי הולך היום?

הכי נמכרים

ללכת על בטוח עם ה-Gift Cards הכי פופולאריים שתמיד עובדים

טרנדים זה אני

מזל טוב! זה בן או בת?

מתנה ליולדת

בעצם לא משנה, מיד מגיעה ליולדת מתנה מפנקת

אני רוצה מתנה לאמא טרייה