מתנות לפסח עד הבית

חג הפסח זו הזדמנות מושלמת להראות ליקרים שלנו כמה אנחנו אוהבים ומעריכים אותם

אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי שליחת מתנת חג אישית שמתאימה בול, כזו שהכי תשמח את מי שיקבל אותה.

גם אם לא יוצא לכם לחגוג את חג הפסח עם כל האהובים שלכם, אלא רק עם חלק מהם – עדיין אפשר לשלוח להם מתנה מרגשת ומשמחת שתגיע אליהם ישירות לנייד, ואפילו לתזמן את השליחה ממש לערב החג, רגע לפני קריאת ההגדה.


אז איך בוחרים את המתנה המושלמת שתגיע עד הבית, איך הופכים את המתנה לחג לאישית ומתי הכי נכון לשלוח אותה? כל השלבים לשליחת מתנות לפסח ליקרים לנו:


שלב 1: לפני שבוחרים - חוקרים

המבצעים, שלטי החוצות, פרסומות ודעות קדומות לעיתים גורמים לנו להעניק לאהובים שלנו מתנה שהם לא באמת רוצים, או כזו שאולי אפילו כבר יש להם.

לפני שאתם ניגשים לבחירת המתנה, נסו להגדיר את הבנאדם שלו אתם קונים את המתנה: מה הוא אוהב לעשות, אם יש לו חלום שהוא רוצה כבר שנים להגשים, אם הוא אוהב מתנות שאפשר לעשות בשניים, אם הוא טיפוס של יום או ערב. שאלו את עצמכם כמה שאלות כדי להגדיר את הבנאדם ולמקד את בחירת המתנה.


שלב 2: רגע, ומה התקציב?

אז עכשיו כשאתם יודעים בערך מאיזה עולם תוכן תרצו לקנות לו את המתנה, בדקו מה התקציב שיש בידכם. למשל, אם הוא פודי ויש לכם תקציב של 100 שקלים תוכלו לשלוח לו ביימי בראנץ', אבל אם יש לכם תקציב גדול יותר, תוכלו גם לפנק בסדנה קולינרית. החלטה שלכם, בהתאם לתקציב :)


שלב 3: יאללה בוחרים

תקציב יש, רעיון כללי יש – יאללה, בוחרים. מוזמנים להיכנס לאתר BUYME ולבחור את הקטגוריה שהכי מתאימה לעולמות התוכן של מקבל המתנה. בכל קטגוריה תוכלו למצוא מגוון ענק של חוויות ומתנות לפסח בתקציבים שונים, שמהן תוכלו לבחרו את מתנת החג המושלמת. לא רוצים לבחור משהו ספציפי? יש לנו מגוון מתנות משולבות לפי תחומי עניין, כך שתוכלו לשלוח מתנה אחת בעלת מגוון אפשרויות, ומקבל המתנה יבחר איך ליהנות מהמתנה – בדרך שהכי מתאימה לו.


שלב 4: מוסיפים ברכה אישית

כדי להפוך את המתנה לאישית יותר, אנחנו מזמינים אתכם להוסיף כמה איחולים לכבוד החג בשביל אקסטרה ריגוש בזמן קבלת המתנה. כמומחי מתנות וחוויות, אנחנו יכולים להעיד שלפעמים הברכה חשובה יותר מהמתנה. למילים ואיחולים מהלב יש המון משמעות ובעיקר השפעה על החיוך והפרפרים בבטן.


שלב 5: מוסיפים סרטון אישי ותמונה

רגע אחרי כתיבת הברכה, תוכלו להוסיף סרטון שלכם או תמונה כיפית. זו יכולה להיות תמונה רק שלכם או תמונה עם מקבל המתנה או אפילו תמונה של איזו בדיחה פרטית ביניכם.


שלב 6: מתזמנים את הענקת מתנת החג לזמן המושלם

מתנה -יש, ברכה - יש, סרטון או תמונה - יש, מעולה - אז מתי הכי נכון לשלוח את המתנה? כדי שלא תצטרכו להיכנס לאתר בדיוק ברגע שבו תרצו לשלוח את המתנה, יש לכם אפשרות לבחור למתי לתזמן את השליחה, כלומר, אתם יכולים להיכנס כבר עכשיו לאתר (או בכל זמן אחר שנוח לכם), לבחור את המתנה ולתזמן את שליחת המתנה לערב החג. כך תהיו בטוחים שהמתנה תגיע בול בזמן. 

חג שמח לכולנו מלא ברגעים משמחים ומרגשים עם האהובים עלינו מכל!