מתנות לפסח עד הבית

תקופת החג זאת התקופה המושלמת להראות ליקרים לכם כמה אתם אוהבים ומעריכים אותם. אחת הדרכים להראות זאת היא על ידי שליחת מתנה חג אישית שמקבל המתנה באמת ישמח לקבל.

לאור התקופה הנוכחית, השנה חג הפסח הולך להתנהל בצורה אחרת לגמרי: סדרי פסח במתכונת מצומצמת, פחות מפגשים משפחתיים,טיולים, הכנות, חגיגות וכו'.

אחד הדברים שלמרות התקופה עדיין אפשר לעשות בצורה מרגשת ואישית, היא שליחת מתנות לפסח מכל מקום ולכל מקום בלי לצאת מהבית.אז איך בוחרים את המתנה המושלמת שתגיע עד הבית? איך אפשר לשמח מישהו למרות שרחוקים? איך הופכים את המתנה לחג לאישית ומתי הכי נכון לשלוח אותה?

כל השלבים לשליחת מתנות פסח עד הבית:שלב 1: לפני שבוחרים - חוקרים


המבצעים, שלטי החוצות, פרסומות ודעות קדומות לעיתים גורמים לנו להעניק לאהובים שלנו מתנה שהם לא באמת רוצים או שאפילו כבר יש להם אותה.

לפני שאתם ניגשים לבחירת המתנה, נסו להגדיר את הבנאדם לו אתם קונים את המתנה: מה הוא אוהב לעשות, האם יש לו חלום שהוא רוצה כבר שנים להגשים, האם הוא אוהב מתנות שאפשר לעשות בשניים, האם הוא טיפוס של יום או ערב.

שאלו את עצמכם מספר שאלות כדי להגדיר את הבנאדם ולמקד את בחירת המתנה.שלב 2: רגע, ומה התקציב?


אז עכשיו כשאתם יודעים בערך מאיזה עולם תוכן תרצו לקנות לו את המתנה, תבדקו מה התקציב שיש בידכם.

למשל, עם הוא פודי ויש לכם תקציב של 100 שקלים תוכלו לשלוח לו ביימי בראנץ, אך אם יש תקציב יותר גדול תוכלו גם לפנק בסדנה קולנירית. הכל החלטה שלכם:)שלב 3: יאללה בוחרים


תקציב יש, רעיון כללי יש - יאללה בוחרים. מוזמנים להיכנס לאתר ביימי ולבחור את הקטגוריה שהכי מתאימה לעולמות התוכן של מקבל המתנה. בכל קטגוריה תוכלו למצוא מגוון ענק של חוויות ומתנות לפסח, בכל מיני תקציבים מהן תוכלו לבחרו את מתנת החג המושלמת. לא רוצים לבחור משהו ספציפי? יש לנו מגוון שוברים משולבים לפי תחומי עניין כך שתוכלו לשלוח שובר אחד ומקבל המתנה יבחר מה לממש מתוך השובר. יכולים לראות את כל השוברים שלנו כאן.שלב 4: מוסיפים ברכה אישית


כדי להפוך את המתנה לפסח לעוד יותר אישית, אנחנו מזמינים אתכם להוסיף כמה איחולים לכבוד החג שיתנו אקסטרה ריגוש לקבלת המתנה. כמומחי מתנות וחוויות, אנחנו יכולים להעיד שהמתנה לא בהכרח יותר חשובה מהברכה.

יש למילים ואיחולים המון משמעות ובעיקר המון השפעה על החיוך והפרפרים בבטן.שלב 5: מוסיפים סרטון אישי ותמונה


רגע אחרי כתיבה הברכה, באפשרותכם להוסיף סרטון שלכם מברכים או תמונה. אפשר לשלוח תמונה שלכם או אפילו לצרף תמונה משותפת שלכם עם מקבל המתנה. שלב 6: מתזמנים את שליחת מתנת החג לזמן המושלם


מתנה -יש, ברכה - יש, סרטון או תמונה - יש, מעולה - אז מתי הכי נכון לשלוח? כדי שלא תצטרכו להכנס לאתר בדיוק ברגע שתרצו לשלוח את המתנה, באפשרותכם לבחור למתי לתזמן את השליחה, כלומר, אתם יכולים להיכנס כבר ממש עכשיו לאתר ולתזמן את שליחת המתנה לערב החג וכך לדאוג שהמתנה תגיע בול בזמן.

המלצה שלנו לשלוח את המתנה כשיש לך זמן ופנאי לבחור מתנה, לצרף ברכה ותמונה ואז לתזמן אותה לשעה הרצויה. כך תוכלו בנחת לדאוג שמקבל המתנה ישמח במיוחד שהוא יקבל אותה.


חג שמח לכולנו מלא ברגעים משמחים ומרגשים עם האהובים עלינו מכל (אפילו אם השנה הן יהיו בעיקר בוידאו❤)