מתנות סוף שנה לילדי גן

הילדים שלכם סיימו שנה בגן וזה רגע מרגש מאוד. בין אם זו השנה הראשונה שלהם בגן ובין אם בשנה הבאה הם כבר עולים לכיתה א', הם עברו שנה ארוכה ומלאה בחוויות, אתגרים, קשיים ורכישת חברים, שנה בה הם התפתחו ולמדו לא מעט, ומגיעה להם הערכה על כך. לכן, מקובל לתת מתנות סוף שנה לילדים, כדי לפתוח את החופש הגדול בצורה הכי שמחה וצבעונית שיש ולהראות להם כמה אתם גאים בהם. 


השאלה הגדולה היא - אילו מתנות לסוף שנה אפשר לקנות לילדי גן ומה בנוגע לצוות ולגן עצמו? כדי לעזור לכם להעניק את המתנה המושלמת, איגדנו עבורכם כמה רעיונות שתמיד עושים את העבודה. 


מתנות חוויתיות ומגבשות לילדי הגן

כשאתם מחפשים מתנות סוף שנה לילדים, תוכלו לבחור במתנות חווייתיות ומגבשות שמתאימות לכל המשפחה ויתחילו את החופש הגדול בדרך הכי טובה. מתנות כאלו יכולות להיות רפטינג מהנה בירדן, משחק באולינג משפחתי, משחקי ניווט, קורסים ביוטיוב, סדנאות בישול ויצירה המותאמות לילדים, ארוחה במסעדה האהובה עליהם או קינוח כיפי כמו גלידה. כמו כן, תוכלו ללכת לכיוונים נוספים כמו סרט שווה בקולנוע או ביקור במוזיאון ילדים חוויתי ומלמד.


חשוב להתאים את המתנה לאופי הילד, לתחביביו והעדפותיו, וכמובן לבחור בחווייה שמתאימה לגילו. מתנה חוויתית כזאת היא מתנה שהוא יזכור הרבה זמן ועל הדרך גם תגבש את כל המשפחה ותתחיל את החופש הגדול בצורה מהנה ושוברת שגרה.


מתנה ממותגים מובילים שילדים אוהבים

מעבר לחוויות מהנות, אפשר לבחור גם מתנות לסוף שנה שהילדים יוכלו לבחור בעצמם מתוך מגוון ענק של מותגים. אתם יודעים היטב שגם לילדים בגיל גן יש את העדפות שלהם - את הדרך בה הם אוהבים להתלבש, את המשחקים שהם הכי אוהבים לשחק בהם ואת הממתקים הכי טעימים להם. לכן, בתור מתנה לסוף שנה תוכלו להעניק להם יום כיף של שופינג, בו הם יוכלו לבחור מתנות מתוך ים של מותגים שווים ונחשבים של ילדים, כמו חנויות בגדים וצעצועים. עם מתנה כזו תוכלו להעביר את הבחירה לידיים שלהם, והם יהנו מאוד מתהליך הבחירה וכמובן מהמתנה המהממת שבחרו לעצמם. 


מתנות לצוות הגן

מתנה לילדים שלכם זה חשוב, אבל אסור לשכוח גם מתנות סוף שנה לצוות. צוות הגן - הגננות, הסייעות, המדריכים בצהרון - עמלו קשה מאוד בשנה הזו. הם שמרו על הילדים שלכם, לימדו אותם, טיפחו אותם, האכילו אותם ועשו הכל בשביל שיתפתחו ויהיו מאושרים. לכן, לקראת סוף השנה, חשוב להעניק מתנה גם לצוות הגן.


גם כאן, יש סקאלה רחבה של מתנות שאפשר לבחור מתוכן - תוכלו להעניק להם ארוחה במסעדות שוות לבחירתם, עיסוי בספא מפנק (שהם בטוח צריכים אחרי השנה הזו!), סדנאות יצירה ובישול, כרטיסים לתיאטרון ולקולנוע ועוד. לחילופין, תוכלו לתת גם להם את האפשרות לבחור מתוך מגוון גדול של מותגים את המתנה שהם הכי רוצים, בין אם היא קשורה לאופנה, תכשיטים, גאדג'טים, נעליים וכדומה.


מתנות לגן

הרבה פעמים הורים בוחרים להביא מתנות סוף שנה לגן עצמו, בנוסף למתנה לגננת או במקומה. יש לא מעט אפשרויות למתנות לגן - ספרים לילדים, משחקים לילדים, תמונות, צבעים, חומרי יצירה וכדומה. ניתן לבחור גם במתנות המיועדות לגננת בשימוש בגן - למשל, ספל קפה מעוצב, לוח שנה עם תמונות של הילדים, שעון צבעוני שגם יוסיף לאווירה בגן וגם יהיה פונקציונלי לגננת וכדומה. כשאתם בוחרים מתנות לגן, חשבו אילו דברים היו חסרים לילדים שלכם במהלך השנה שלהם בגן או איך אפשר לשדרג ולהוסיף לאווירה הצבעונית.