על שובר מתנה לעובדים

העובדים שלנו הם אלו שיכולים לסייע לעסק שלנו להיות עסק מצליח ומשגשג. אם אנחנו רוצים להפוך את העסק שלנו לעסק מצליח יותר אנחנו חייבים להשקיע בעובדים שלנו. יש הרבה מאוד דרכים שאנחנו יכולים להשקיע דרכן בעובדים שלנו. אחת הדרכים הטובות ביותר להשקיע בעובדים שלנו היא להעניק להם מתנות וחוויות לרגל החגים או מועדים חשובים כמו פסח למשל. כאשר אנחנו מעניקים לעובדים שלנו מתנה או שובר מתנה אנחנו משמחים אותם מאוד. הענקת שובר מתנה לעובדים שלנו יכולה לגרום להם להיות עובדים מרוצים מאוד שאוהבים לקום בכל בוקר לעבודה שלהם ולתת את כל מה שהם יכולים.


אז איזה מתנות כדאי להעניק לעובדים?

למעשה, אנחנו לא חייבים לשבור את הראש איזה מתנה כדאי לנו להביא לעובדים שלנו. אנחנו יכולים להביא לעובדים שלנו במתנה שובר למסעדה איכותית בתל-אביב או בירושלים. אנחנו כאן כדי ליצור עבורכם מגוון רחב על מנת שתוכלו להעניק לעובדים את האפשרות לבחור מתנה שמתאימה לו בול. המתכנת שלכם גר בצפון הארץ וחולה על מסעדות? מעולה, יש לנו עשרות מסעדות בצפון! האנליסטית חולת אקסטרים? מצוין, יש לנו קטגוריה שלמה עם עשרות חוויות אקטסרים.


ולמה כדי להעניק להם מתנה דיגיטלית?

הענקת שובר מתנה דיגיטלי היא בעלת יתרונות רבים. שובר מתנה או גיפט קארד דיגיטלי מהווים את המתנה האופטימלית, באמצעותה כל עובד בוחר לבד על מה הוא ירצה לבזבז את הכסף שקיבל לחג. שובר מתנה זה יכול להוות הזדמנות של כל עובד להשקיע בעצמו ובמה שחשוב לו מבחינה אישית. יש עובדים שיבחרו לקנות עם הגיפט קארד בגדים בעוד אחרים יבחרו לנצל זאת בשביל לקנות דברים לבית או אפילו חפצי נוי למשרד שלהם בעבודה. כל עובד הוא בן אדם ייחודי ושונה ולכן כאשר אנחנו מעניקים לעובדים שלנו מתנות אנחנו צריכים להעניק להם מתנה שמתאימה לאופי ולצרכים שלה – ושוברי מתנה עונים על הגדרה זו.


רעיונות יצירתיים לשוברי מתנה לעובדים

יש הרבה מאוד רעיונות יצירתיים שיכולים להתאים לשוברי מתנה לעובדים. כאשר העובדים שלנו מקבלים שובר מתנה הם יכולים לנצל אותו בטיולים בארץ. באמצעות שוברים אלו העובדים שלנו יכולים ליהנות ממגוון רחב של מסלולי טיול בירושלים או מסלולי טיול בצפון הארץ ובדרומה. טיולים יכולים לרגש את העובדים שלנו ולהוות בשבילם הזדמנות טובה לבלות עם החברים שלהם ובני המשפחה שלהם. בטיול העובדים שלנו יכולים לנוח והם יכולים לצבור שלל חוויות רבות משמעות של כיף ועניין. כאשר מטיילים למשל בירושלים אפשר ליהנות מהרבה מאוד אטרקציות שונות כמו עיר דוד או שדרות ממילאה. בירושלים אפשר לבקר גם בעיר העתיקה או בכנסיות שונות וללמוד על ההיסטוריה המעניינת והעשירה מאוד של אחת הערית העתיקות ביותר בעולם. 

מתנות יום הולדת שוות!

הראו לאהובים ביום המיוחד שלהם שאין כמוהם בעולם

בוחרים, מוסיפים תמונה וברכה אישית ושולחים ישירות לנייד

מתנות ליום הולדת

מחפשים מתנה לגבר?

אצלנו תמצאו מגוון של מתנות וחוויות מושלמות לגבר

כל שנותר לכם הוא לבחור את המתנה ולסמוך עלינו שתקבלו תודה ענקית

מתנות לגבר

רוצים להעניק לעובדים מתנה שתשמח באמת?

יש לנו בול את מה שאתם מחפשים!

בואו לגלות מהן המתנות והחוויות שהעובדים שלכם הכי ישמחו לקבל

מתנות לעובדים

מתנה ליולדת זה תמיד מרגש!

טיפול ספא, יוגה עם הבייבי, או דייט מרגש עם אבוש

מתנות מפנקות שמתאימות בול לאחרי הלידה

מתנות ליולדת