פעילות צוותית

פעילות גיבוש לצוות - חדש ב-BUYME


מחפשים פעילות צוותית שווה וכיפית אבל באמת? אנחנו כאן כדי להחזיר את הכיף לימי כיף. כאן תמצאו את המקומות הכי שווים שיש ליום גיבוש לצוות, לפעילות גיבוש לצוות קטן, לגיבוש לצוות עובדים, ועוד.

אנחנו יודעים שניהול האושר בארגון זאת משימה לא פשוטה ובין כל המשימות והעשייה השוטפת בארגון, הצוותים מצפים מכם לפעילות צוותית חדשנית, מגבשת ומרגשת! בדיוק את זה באנו לפתור ואנחנו מתרגשים לספר על המוצר החדש לנו שממש בקרוב תוכלו להשתמש בו - פעילות צוויתית.

תוכלו לתאם באופן עצמאי פעילויות צוותיות עבור העובדים שלכם. כמו המתנות, גם הפעילויות הן רק מהעסקים הכיפים והאיכותיים ביותר בישראל.


למעשה, לראשונה בישראל אפשר במקום אחד למצוא את החוויות הכי נכונות ומתאימות לצוותים וגם לתאם אותן - והכל בכמה פעולות פשוטות - אתם מגדירים תקציב, מספר עובדים ולוקיישן.


אז איך זה עובד? כמנהלי רווחה, תוכלו בזכות המוצר החדש לשלוח לראש הצוות אתר עם מגוון פעילויות שיכולות להתאים לבחירתו או לחילופין פעילות אחת שאתם בטוחים שמתאימה בול!

ראש הצוות מקבל את אתר הפעילויות ובוחר את מה שהכי מתאים לצוות שלו. מהרגע ששלחתם לראש הצוות - הכל בידיים שלו. דרך המערכת ראש הצוות יתאם את הזמן בו ירצו להגיע לבית העסק, ותוך כמה שעות יקבל מענה מבית העסק - מתחילים להתרגש!


ואיך אפשר לדעת אם הפעילות יצאה לפועל? גם על זה חשבנו כמובן, למרות שאנחנו בטוחים שראש הצוות יספר לך כמה היה להם אדיר!!! אבל גם אם לא… אז אתם מוזמנים להיות חשופים בכל עת למערכת בה תוכלו לראות את סטטוס הפעילות: האם התחיל תהליך התיאום, האם התיאום אושר והאם הם כבר אחרי כל הכיף הזה.


רגע, אז למעשה אין צורך להרים טלפון לבית העסק? בדיוק, זאת הייתה אחת המטרות שלנו. מעבר למטרה שהפעילויות של הצוותים שלך יהיו במקומות הכי שווים בארץ, פיתחנו ויצרנו ממשק סופר נוח וידידותי שהוא לגמרי סלף סרוויס ואין שום צורך בהרמת טלפון. הכל מיידי, פשוט ונוח לשימוש.


איזה פעילויות אתם מציעים? בתי ספא, מסעדות שף, הופעות, קריוקי וכל מה שכיף, מרגש ומגבש וכמובן שבפריסה ארצית.


מה לגבי סדנאות? זאת ממש המומחיות שלנו! אנחנו עובדים במרץ ואוספים מכל הארץ את הסדנאות הכי מעניינות ואיכותיות כגון סדנאות בישול, נגרות מיינדפולנס ועוד כדי להבטיח שהפעילות הצוותית תהיה בלתי נשכחת


באילו שעות הפעילות? מתי שנוח לכם! אחרי שראש הצוות יבחר את הפעילות שמתאימה לו בול, באפשרותו לבחור את השעה בה הוא ירצה להגיע לפעילות. בית העסק מראש יחסום את השעות בהן הוא לא יכול לארח את הצוות וכך מובטח תיאום מוצלח, מהיר כדי שכולם יהיו מרוצים.


מתי אתם ממליצים לשלוח לפעילות צוותית? אנחנו בעד "אושר ארגוני" ולכן מלבד שליחת מתנות באירועים מיוחדים, אנו מאמינים שלאורך כל השנה צריכה להיות בארגון אווירה טובה ומגבשת. כדי ליצור כמה שיותר חיבור בין העובד לארגון, המלצה שלנו היא פעם ברבעון להוציא את הצוות לפעילות. זאת יכולה להיות פעילות צנועה של שעה, שעתיים צהריים במסעדה ועד סדנה מגניבה בצפון הארץ.לפרטים נוספים והתנסות>>>