קידום עסק על ידי מתנות

כיצד לקדם את העסק בעזרת מתנות

אחת המטרות הראשיות של כל עסק הוא לגרום לו להכרה בקרב כמה שיותר אנשים. ככל שמספר האנשים שמכירים את העסק הוא יותר גבוה, כך גם עולה באופן משמעותי הסיכוי שהמכירות שלו יעלו ביחס ישיר. לכן, בעלי העסקים מוכנים לעשות ככל האפשר על מנת להביא את העסק שלהם להכרה בפני מספר גבוה ככל האפשר של אנשים.

מהן האפשרויות למשוך לקוחות אל העסק

אחת האפשרויות לעשות זאת היא באמצעות מבצעים. ברגע שעסק מסוים מחליט להוזיל מוצרים שונים אותם הוא מספק, סביר להניח שיבואו אל המקום יותר ויותר אנשים. מאחר והעסק מציע מחירים אטרקטיביים, יגיעו אליו גם אנשים שלא נחשפו אליו קודם לכן ולא היו בטוחים שזה המקום הנכון עבורם, כשלאחר ההגעה אל הסניף בעקבות המחירים המוזלים, ייתכן מאוד שהם יהפכו ללקוחות קבועים. עוד אפשרות למשיכת הלקוחות אל החנות היא באמצעות פרסום דוגמת עיתונים או רדיו. אמנם לא כל עסק יכול להרשות לעצמו להציג פרסומת שתקרא לאנשים להגיע אליו במקבץ הפרסומות של פריים טיים בערוץ 2, אך עסקים רבים מסתפקים גם בפרסומות ברדיו ואפילו בעיתונים או כבאנרים באינטרנט, במה שלבטח יעלה את המודעות של אותו עסק בקרב האנשים שייתקלו בפרסומות הללו.

מהי הדרך הטובה ביותר שעשויה להגדיל את ההכרה בעסק

אך עם כל הכבוד לשתי הדרכים הללו, ישנה דרך אחת טובה יותר, דרך שכנראה תהיה זולה יותר מאשר פרסומות או מבצעים, דרך שגם לא תעשה זאת באמצעות שיווק אגרסיבי ובולט אלא דווקא בצורה הרבה יותר מתוחכמת. דרך זו היא באמצעות מוצרי פרסום, מוצרים אותם מציע העסק ללקוחותיו השונים, בדרך כלל בחינם ודרכם יכול העסק לפרסם את עצמו גם בקרב אנשים אחרים. כיצד זה אפשרי? מטביעים את הלוגו של העסק על אחד מהמוצרים הנבחרים, מעניקים אותו במתנה לאחד מלקוחות העסק והוא כבר דואג לשאר, אפילו שלא ביודעין, כאשר חבריו ומכריו עשויים להיתקל במוצר זה עם הפרסום המוטבע עליו ולהתוודע אל אותו העסק, כשבנוסף גם הוא עשוי לחשוב על העסק כאפשרות ראשונה עבור מוצרים אותם הוא ירצה לרכוש, שכן הוא יראה את הלוגו ממש לנגד עיניו.

אילו מוצרי פרסום ניתן לשווק ללקוחות

אפשרות אחת למוצר שכזה היא באמצעות הדפסת לוגו העסק על עטים שיחולקו בחינם בעסק ללקוחות, כאשר גם אם לא יהיה מי שידאג לחלק אותם חינם, עדיין סביר להניח שהצרכן הישראלי ישמח לקחת אותם ולשמור אותם לעצמו. אפשר אחרת בעבור מוצרי פרסום היא יומן שנה או לוח שנה אותו העסק יחלק ללקוחותיו, דבר שיופיע לנגד עיניו בכל הזדמנות, בין אם על מנת לבדוק תאריך מסוים במהלך השנה ובין אם יראה אותו תלוי על הקיר. כמובן שישנן אפשרויות רבות ונוספות עבור מוצרים דרכם העסק יכול להתפרסם, ביניהם - מתנות לגבר, כוסות, מחזיקי מפתחות, כוננים ניידים ועוד.