שיא הנוחות בלי לצאת מהבית: 9 רעיונות לחוויות ומתנות שיגיעו עד לאמא הטרייה

תגידו, אפשר סוף סוף לומר מזל טוב?! איזה כיף!

אומרים שעם כל תינוק נולדת גם אמא ואנחנו אומרים שעם כל תינוק נולדת אמא שעברה חוויה מופלאה אך לא פשוטה וצריכה עכשיו את מקסימום הפינוק והחום שהיקום יכול לזמן לה.

לדעתנו, לכל אישה שעברה את חוויית ההיריון ושרדה לידה מגיע להדליק משואה, במינימום. מאחר ולכל היריון יש את האתגרים שלו ולכל לידה יש את הקשיים שלה כל אישה באשר היא גיבורה העשויה ללא חת.

אז איך מפנקים גיבורות? אילו מתנות ליולדת מומלץ להעניק ליולדת הטרייה? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

מתנות לידה מיוחדות

מפת כוכבים בהתאמה אישית

מפה המשקפת איך השמיים נראו בדיוק ברגע המאושר בו נולד הבייבי החדש. מדובר בפריט עיצובי, יפה ומדליק שיתאים לכל חדר תינוק טרי.

תכשיטי אימהות –

כי מה יותר טוב מלשלב אהבה לתכשיטים יחד עם האירוע הכי מכונן בחיים? המבחר הוא עצום וכולל שרשראות, טבעות וצמידים עם חריטות שונות. זה יכול להיות שם הילד, משפט מיוחד או סתם כיתוב של הטייטל העצום בעולם "אמא".

עריסה המתחברת למיטת ההורים - עריסה שתאפשר לכל אמא להרעיף חום ומגע על תינוקה גם באמצע הלילה באמצעות העובדה שהיא מותאמת בגובהה למיטת ההורים ונצמדת אליה.

תיק החתלה

מהרגע שאישה יולדת יש לה מערכת יחסים חדשה עם שני דברים חשובים: התינוק החדש ותיק ההחתלה שלו. כדאי בהחלט לבחור תיק החתלה בעל תאים רבים שיכול להכיל את כל העולם ואשתו בתוכו.

צילומי ניו בורן -

לתעד את התקופה הראשונה של חיי התינוק זה לגמרי מאסט ואין דבר ממיס יותר מצילומי ניו בורן מתקתקים. הבונוס: תהיה לאמא הטרייה סיבה טובה לצאת קצת מהבית, לנשום אוויר ולשים את ההתעסקות בחיתולים ובבקבוקים בצד.

קבוצת ייעוץ לאימהות –

ייעוץ אונליין המעניק לאם הטרייה את כל הכלים שצריך בשנה הראשונה של האימהות. התוכנית מהווה קבוצת תמיכה ומורכבת מיועצות מקצועיות בתחומים רלוונטיים שונים ואימהות טריות המשתפות בקשיים, בשאלות וברגעים הקטנים שכולן חוות.

שמיכה מפנקת –

תינוקות אינם יודעים לווסת את חום גופם ולכן שמיכה היא אחד הדברים שהכי משתמשים בהם בהתחלה. הטיפ שלנו: כדי שלא יהיה צורך לנדוד כל רגע ממקום למקום כדאי שיהיו בסביבה לפחות שלוש שמיכות: לעגלה, ללול ולמיטה.

מארז לידה –

אחת המתנות הכי שכיחות ליולדות. כי מה יותר כיף מלקבל קופסת הפתעה ולדעת שלא משנה מה יש בפנים זה יהיה שימושי ויקל על החיים?

BUYME BABY

אם אתם מתלבטים ולא יודעים במה לבחור זה הפתרון הטוב ביותר עבורכם. מגוון עצום של מתנות מקוריות ליולדת וחווית עבור האמא הטרייה והבייבי החדש המגיע באופן מיידי יחד עם ברכה אישית ישירות מליבכם הקט.

כך או כך, לא משנה מה תבחרו, תמיד תזכרו: האישה לה אתם קונים היא סופר וומן שהרגע יצרה בן אדם אז תבחרו חכם.