דף הבית לחם יין

לחם יין

אודות לחם יין

לחם יין הינו בית קפה מסעדה, הממוקם בקומת הקרקע של בית אפריקה ישראל בשכונת קרית סביונים שביהוד. התפריט הנו תפריט מגוון שכולל בשרים, פסטות, סלטים, סנדביצ'ים, עוגות, קינוחים ומנות נוספות כגון: גלילות חצילים במילוי גבינת עיזים, פיתה דרוזית במילוי בשר טלה, עוף סאטה - שיפודי עוף בגריל ברוטב חמאת בוטנים וחלב קוקוס, ועוד...

לשתי השותפות שהקימו את לחם יין, דגנית עמיחי ורונה פרדיס, לא היה שום רקע בתחום המסעדנות ובכל זאת, הצליחו הנשים הצעירות להקים בית קפה-מסעדה, שמהווה היום מקום עלייה לרגל לכל תושבי הערים הסמוכות ואף לתל אביבים המחפשים מפלט מהעיר. מסעדת לחם יין כביכול לא מחדש כמעט דבר, אבל הוא מביא את הטוב ביותר מכל דבר, השניצל הטוב ביותר, הסופלה הטוב ביותר, סלט הפרמזן ושורשים הטוב ביותר וכן הלאה, מנות נהדרות באיכות גבוהה.

מסעדת לחם יין לא מפסיקה להתחדש - מדי עונה לפחות, מוכנס תפריט חדש כשעתידו תלוי בדעת הסועדים. השותפות קשובות ללקוחות וניתן לראות מתפריטי העבר על מספר מנות רב ומגוון שעברו לאורך השנים בלחם יין.

כך שלפני שקריית סביונים תהפוך לפרבר תל אביבי, ולפני שלחם יין יהפכו למותג ברמה ארצית, מומלץ מאד לרוץ כדי לחוות טעם של עוד. 


למימוש השובר יש להציג טרם הארוחה מספר שובר באמצעות SMS/ מייל/ שובר מודפס. לפרטים נוספים : 03-6321793.תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.