דף הבית דה קרינה שוקולד- DE KARINA

דה קרינה שוקולד- DE KARINA

אודות דה קרינה שוקולד- DE KARINA

איזה כיף שאפשר ליהנות מהמתנה בלי לצאת מהבית ולקבל אותה עד לפתח הבית !

השוקולדים של DE KARINA מיוצרים עם המון אהבה ממתכונים אירופאיים קלאסיים שניתנו בירושה ובשילוב הלהט הדרום אמריקאי מבית אבא, הם מיוצרים כאן, כחול לבן, ביד אמן. עם מעל 100 שנות מוניטין ושלושה תארים אקדמיים, קרינה משלבת את שיטות העבודה המסורתיות עם מחקרים ופיתוח חדשניים, כדי להציע שוקולד פרמיום מדהים, המכיל מינימום חומרים מתועשים ומקסימום הנאה ומרכיבים טבעיים. תטעמו. תבינו.


יש לתאם הגעה מראש טרם הגעה. שני עד חמישי 10:00-17:00, שישי וערבי חג 9:00-15:00 (ראשון ושבת המקום סגור). למימוש יש להציג את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס. לפרטים נוספים: (04-699-3622).

המקום כשר למהדרין חלב ישראל/פרווה. בד"צ מנצ'סטר- הרב וסטהיים, מועצה דתית רמת הגולן - הרב ישי סמואל. העסקים המכבדים בעלי תעודת כשרות מסוגים שונים. המידע בנוגע לכשרותו של בית העסק פורסם על ידי בית העסק עצמו ו- BUYME אינה אחראית למידת וסוג הכשרות של בתי העסק המכבדים. לבירור בעניין סוג הכשרות, יש לפנות ישירות לבית העסק. הרשימה עשויה להתעדכן מעת לעת ללא הודעה מוקדמת.

* השתתפות בסדנה מותנה מגיל 3 ומעלה בלבד לא ניתן להיכנס למתחם הסדנה עם תינוקות ופעוטות מתחת לגיל 3 - גם עם ליווי הורי או בכל צורה אחרתתוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.