דף הבית שירלי מרכז אומנויות

שירלי מרכז אומנויות

אודות שירלי מרכז אומנויות

שירלי מרכז אומנויות נוסד בשנת 1999 ע״י האומנית שירלי שבירו.

שירלי שבירו, מנהלת המרכז, הינה אומנית רב תחומית, בעלת ניסיון עשיר באומנות ומוניטין של למעלה מ-25 שנים. שירלי הינה בוגרת תואר שני בחברה ואמנויות (M.A) ותואר ראשון בלימודים רב תחומיים, בשילוב אומנות.

שירלי מרכז אומנויות מציע חוגי אומנות שנתיים , קורסי אומנות קצרים וסדנאות יצירה למבוגרים וילדים חד פעמיות וסדנאות גיבוש לחברות ולארגונים.

בין החוגים שאנו מציעים: חוג פיסול רב תחומיחוג פיסול בחימרחוג פיסול בקרמיקהחוג פיסול בבטוןחוג מוזאיקהחוג פסיפס,  חוג נגרותחוג ציור בשמןחוג ציור אקריליקקורס אפוקסיועוד חוגים נוספים

צוות שירלי מרכז אומנויות כולל למעלה מ15 מורים המקצועיים ביותר בתחומם בארץ.

בשירלי מרכז אומנויות תוכלו לבחור ממגוון רחב של סדנאות יצירה שונות המתאימות ליחידים, סדנאות אומנות לזוגותסדנאות אומנות משפחתיות , השתלמויות מקצועיות וסדנאות אומנות המתאימות לחברות וארגונים.

מאות חברות בחרו בנו לתכנן עבורם את ימי הגיבוש שלהם, אנו מתמחים בפעילויות גיבוש לצוותים וארגונים, מגוון הסדנאות שאנו מציעים הוא רחב ואנו נעזור לכם להתאים את הסדנה כך שתתאים ביותר עבורכם , הנאה מובטחת!

אנו מציעים סדנאות במגוון רחב של חומרים ביניהם: סדנת בטוןסדנת נגרותסדנת פיסול בחוטי ברזל , סדנאות אפוקסי ועוד סדנאות אומנות חד פעמיות נוספות.

השיעורים מועברים בהנחיה צמודה. במרכז ישנה התייחסות להתפתחותו של כל תלמיד, על פי קצב התקדמותו האישי, תוך דגש על חופש יצירה וביטוי אישי. המטרה היא שכל תלמיד ימצא את שפת היצירה הייחודית לו.

השיעורים מתקיימים לאורך היום, בשעות הבוקר והערב.

כאן המקום לציין, כי הסדנאות מתאימות הן למי שהוא בעל נגיעה לאומנות והן למי שמעוניין לחוות זאת בפעם הראשונה. 

מי שמאז ומעולם רצה להתנסות, אך לא עשה זאת עד כה – יופתע ממה שמסוגל ליצור במו ידיו!

כתובת המרכז: רח' הפרדס הראשון 35, ראשון לציון

* ישנה חניה בקרבת המרכז.


למימוש יש לחייג לאורן למספר 052-2505706, להציג קוד Gift Card ולתאם הגעה לסדנה.


תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.