בחרת Gift Card ל-TOPSEA - גלישת גלים

 • 1
  איזה Gift Card
  Gift Card
 • 2
  למי לשלוח
  למי לשלוח
 • 3
  תשלום ושליחה
  תשלום ושליחה

מרכז Topsea לגלישה הוא הראשון מסוגו בישראל והוקם כדי ללמד את כל היבטי הגלישה בכל הרמות. מיסד ומנהל המרכז הוא אוריאן קנצפולסקי. אוריאן הוא הבן הצעיר של טופסי האגדי אבי הגלישה בישראל שבין היתר יזם והמציא את קורס  המצילים הישראלי והיה הראשון להטמיע את ספורט הגלישה בארץ כבר מסוף שנות החמישים. טופסי היה מדריך לגלישה בעצמו ולימד את אמנות הגלישה במשך שנים רבות.  אוריאן, שהיה תמיד לצידו, למד את התורה מאביו.

אוריאן,גולש כבר 39 שנים  הוא כיום בעל הניסיון העשיר ביותר בישראל בהדרכת הגלישה ניסיון של 36 שנים וגם מציל מוסמך  בים וגם  בבריכה. הוא בעל תואר בהוראה  ומורה בכיר לגן הילדים ולבית הספר היסודי ברישיון משרד החינוך בנוסף הוא מדריך גלישה מוסמך.
בעבר לימד בתיכון ובחטיבת עירוני ה' בתל אביב קורס לגלישת גלים שהוא יזם. הוא ריכז חינוך לגלישת גלים עבור ארגון גולשי הגלים בישראל והיה מורה גלישה במסגרת פרויקט לקידום נוער בחסות עירית תל אביב ובשיתוף עמותת "אל-סם".
 

כיום מקיים יחד עם צוות המדריכים המוביל בארץ קורסים וחוגים לגלישה בכל הרמות ממתחילים ועד אלופי הארץ שבאים על בסיס קבוע להתאמן במרכז טופסי

אוריאן צבר ניסיון נוסף במשך תקופת לימוד אצל דוריאן פסקוביץ בבית ספרו שבקליפורניה, בית ספר הראשון והמוביל בעולם, ובסוף הצטרף לצוות המדריכים שכלל כמה מהגולשים  הטובים בעולם כמו כן עבד בתור מדריך בהוואי וובאוסטרליה. 

 אוריאן השתתף בכמה מתחרויות הגלישה ארציות ותמיד היה בן עשרת הגולשים המובילים בארץ. הניסיון שלו כולל גם נסיעות לכמעט כל פינה של כדור הארץ כדי לגלוש בגלים הכי טובים בעולם. מקומות כמו ארה"ב,מקסיקו אוסטרליה, אינדונזיה, קוסטה ריקה, פיג'י,  האיים המלדיבים,  האיים הקנרים איי אנדמן סרילנקה  וכמובן מולדת  הגלישה – חוף הצפוני בהוואי. 
היום, במרכז 
Topsea לגלישת גלים, אוריאן מוביל צוות של מדריכים מסורים שמעבירים את הידע שלהם לדור הבא של גולשי הגלים בארץ.

במרכז טופסי לגלישה נצבר גם הרבה מאוד ידע על טיולי גלישה בעולם  ובמרכז מקימים טיולי גלישה מודרכים.

מידע נוסף:

למימוש יש למסור את קוד ה- Gift Card המצוין על גבי SMS/ מייל/ שובר מודפס. לפרטים נוספים והזמנות: 03-5163638.

רוצה לתת גם וגם?

לא צריך לבחור

עם סופר שובר, מי שיקבל את המתנה יבחר בעצמו את מה שהכי מתאים לו

מתאים לי בול

מתאים לך להשקיע בעובדים?

יש לנו מתנות שישמחו אותם באמת

מה יותר מוצלח מלתת לעובדים לבחור בעצמם את המתנה?

מעניין, ספרו לי עוד

מה הכי הולך היום?

הכי נמכרים

ללכת על בטוח עם ה-Gift Cards הכי פופולאריים שתמיד עובדים

טרנדים זה אני

מזל טוב! זה בן או בת?

מתנה ליולדת

בעצם לא משנה, מיד מגיעה ליולדת מתנה מפנקת

אני רוצה מתנה לאמא טרייה