קטגוריות TOPSEA - גלישת גלים

TOPSEA - גלישת גלים

אודות TOPSEA - גלישת גלים

מרכז Topsea לגלישה הוא הראשון מסוגו בישראל והוקם כדי ללמד את כל היבטי הגלישה בכל הרמות. מיסד ומנהל המרכז הוא אוריאן קנצפולסקי. אוריאן הוא הבן הצעיר של טופסי האגדי אבי הגלישה בישראל שבין היתר יזם והמציא את קורס  המצילים הישראלי והיה הראשון להטמיע את ספורט הגלישה בארץ כבר מסוף שנות החמישים. טופסי היה מדריך לגלישה בעצמו ולימד את אמנות הגלישה במשך שנים רבות.  אוריאן, שהיה תמיד לצידו, למד את התורה מאביו.

אוריאן,גולש כבר 39 שנים  הוא כיום בעל הניסיון העשיר ביותר בישראל בהדרכת הגלישה ניסיון של 36 שנים וגם מציל מוסמך  בים וגם  בבריכה. הוא בעל תואר בהוראה  ומורה בכיר לגן הילדים ולבית הספר היסודי ברישיון משרד החינוך בנוסף הוא מדריך גלישה מוסמך.
בעבר לימד בתיכון ובחטיבת עירוני ה' בתל אביב קורס לגלישת גלים שהוא יזם. הוא ריכז חינוך לגלישת גלים עבור ארגון גולשי הגלים בישראל והיה מורה גלישה במסגרת פרויקט לקידום נוער בחסות עירית תל אביב ובשיתוף עמותת "אל-סם".
 

כיום מקיים יחד עם צוות המדריכים המוביל בארץ קורסים וחוגים לגלישה בכל הרמות ממתחילים ועד אלופי הארץ שבאים על בסיס קבוע להתאמן במרכז טופסי

אוריאן צבר ניסיון נוסף במשך תקופת לימוד אצל דוריאן פסקוביץ בבית ספרו שבקליפורניה, בית ספר הראשון והמוביל בעולם, ובסוף הצטרף לצוות המדריכים שכלל כמה מהגולשים  הטובים בעולם כמו כן עבד בתור מדריך בהוואי וובאוסטרליה. 

 אוריאן השתתף בכמה מתחרויות הגלישה ארציות ותמיד היה בן עשרת הגולשים המובילים בארץ. הניסיון שלו כולל גם נסיעות לכמעט כל פינה של כדור הארץ כדי לגלוש בגלים הכי טובים בעולם. מקומות כמו ארה"ב,מקסיקו אוסטרליה, אינדונזיה, קוסטה ריקה, פיג'י,  האיים המלדיבים,  האיים הקנרים איי אנדמן סרילנקה  וכמובן מולדת  הגלישה – חוף הצפוני בהוואי. 
היום, במרכז 
Topsea לגלישת גלים, אוריאן מוביל צוות של מדריכים מסורים שמעבירים את הידע שלהם לדור הבא של גולשי הגלים בארץ.

במרכז טופסי לגלישה נצבר גם הרבה מאוד ידע על טיולי גלישה בעולם  ובמרכז מקימים טיולי גלישה מודרכים.


למימוש יש למסור את קוד ה- Gift Card המצוין על גבי SMS/ מייל/ שובר מודפס. לפרטים נוספים והזמנות: 03-5163638.


מתנות יום הולדת שוות!

הראו לאהובים ביום המיוחד שלהם שאין כמוהם בעולם

בוחרים, מוסיפים תמונה וברכה אישית ושולחים ישירות לנייד

מתנות ליום הולדת

מחפשים מתנה לגבר?

אצלנו תמצאו מגוון של מתנות וחוויות מושלמות לגבר

כל שנותר לכם הוא לבחור את המתנה ולסמוך עלינו שתקבלו תודה ענקית

מתנות לגבר

רוצים להעניק לעובדים מתנה שתשמח באמת?

יש לנו בול את מה שאתם מחפשים!

בואו לגלות מהן המתנות והחוויות שהעובדים שלכם הכי ישמחו לקבל

מתנות לעובדים

מתנה ליולדת זה תמיד מרגש!

טיפול ספא, יוגה עם הבייבי, או דייט מרגש עם אבוש

מתנות מפנקות שמתאימות בול לאחרי הלידה

מתנות ליולדת