דף הבית SHAZLONG BY UNICO- עיצוב לבית

SHAZLONG BY UNICO- עיצוב לבית

אודות SHAZLONG BY UNICO- עיצוב לבית

איזה כיף שאפשר ליהנות מהמתנה בלי לצאת מהבית ולקבל אותה עד לפתח הבית.

 Shazlong מבית אוניקו היא חברה המשלבת חנות אינטרנטית וחדר תצוגה מפואר הממוקם בתל אביב. החברה מציגה קולקציה ייחודית ואפנתית של ריהוט, אביזרי אמבטיה, ידיות לרהיטים ולדלתות ומגוון רחב של מוצרים מעוצבים לבית . החברה מתמקדת בעיקר במוצרים שיובאו מחו"ל. המוצרים מתאפיינים בקו עיצובי נורדי אשר ידוע בקווים הנקיים והאסתטיים שלו. המותגים העיקריים שהחברה משווקת  הם ,Bloomingville ,Zone  , Villa Collection ,Furnipart אשר מגיעים מדנמרק, חברת Brabantia ההולנדית ומגוון מותגים אירופאים נוספים.


למימוש אונליין יש להזמין משלוח דרך אתר בית העסק באופן הבא-

שימו לב מימוש המתנה הוא במעמד התשלום לאחר שכל הפרטים נבחרו. עליכם לבחור את המוצרים שתרצו להזמין ולהמשיך לתשלום, לאחר מכן למלא את כל הפרטים הרלוונטיים עד שמגיעים לטאב 'תשלום' בו בוחרים 'שלם באמצעות כרטיס אשראי' ולוחצים על 'השלמת הזמנה'. כאשר נפתח חלון התשלום, יש לבחור בתשלום באמצעות שוברי BUYME ולהזין את השובר וללחוץ על הוספת שובר- לאחר שהמערכת זיהתה את השובר עליכם להזין את הסכום לחיוב שתרצו שירד מהשובר ולחצו על 'ניצול שובר ומעבר לתשלום' כדי להשלים את הרכישה.

למימוש השובר בחנות (ירמיהו 10, תל אביב) יש למסור את מספר השובר בקופה. לפרטים נוספים: 054-8232914תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.