דף הבית Jah Spa- ספא במלון דן אכדיה

Jah Spa- ספא במלון דן אכדיה

אודות Jah Spa- ספא במלון דן אכדיה

בואו להתפנק בספא דן אכדיה בהרצליה פיתוח. הספא תוכנן ועוצב ברמה הגבוהה ביותר על מנת לספק חוויה מרובת חושים ומושלמת של בריאות הנאה ועונג, כמקום מפלט מלחצי היום, כגן עדן אישי לצורך הירגעות ומילוי מצברים. הספא שוכן במלון דן אכדיה והוא חלק מרשת מלונות דן. הספא ממוקם על מצוקי הכורכר של הרצליה פיתוח, וזוכה לנוף מרהיב ופנורמי של הים. בספא צוות מקצועי ומגוון טיפולי בריאות, בריכה מהממת וצוות מסור שתפקידו להנעים את שהותכם ולעזור לכם בכל עניין. פה תוכלו להקדיש לעצמכם יום שלם של טיפולים ופינוקים, או פשוט לקפוץ לשעה שעתיים, כדי לקחת חלק בכל הפעילויות החביבות עליכם. הצוות המסור שלנו יציע לכם קבלת פנים חמה ולבבית, עם אותו יחס אישי שהפך לאחד המאפיינים של האירוח ברשת מלונות דן. הכניסה לספא היא מגיל 18 ומעלה.


 בשל המצב הביטחוני, יש לבדוק את הזמינות אל מול בית העסק 

למימוש יש להציג את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס. לפרטים נוספים: 09-9567000. שעות הפעילות של הספא: 08:00- 17:00

החבילות תקפות בימים א'-ד' (כולל). בסופ"ש (חמישי-שבת כולל), חגים ובחודשים יוני- ספטמבר (כולל אמצ"ש) ישנה תוספת תשלום מול בית העסק.תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.