דף הבית מסעדת סמוראיו

מסעדת סמוראיו

אודות מסעדת סמוראיו

בסמואריו תפריט מגוון וכשר, בילוי לכל מטרה, אירועים מכל סוג, ישיבה במקום, איסוף עצמי ומשלוחים של מיטב המנות מהמטבח האסיאתי. המקום נפתח משעות הצהריים עד הלילה ויש מגוון מקומות ישיבה בפנים ובחוץ, בר עשיר ומדליק, מוזיקה ואווירה מיוחדת. בסמוראיו עובדים עם הספקים המובילים בתחום האסייתי, דגים טריים, ירקות הכי מובחרים על בסיס יום יומי ורטבים על פי מתכונים מדויקים. חומרי הגלם עוברים עיבוד לפי תקן משרד הבריאות במדורים השונים במטבח.


למימוש יש להציג את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס. לפרטים נוספים: 04-6593322. יש לבדוק את דרגת הכשרות ואת תוקפה מול בית העסק. המידע המוצג ביחס לכשרות הוא כפי שנמסר ל-BUYME על ידי בית העסק ואין בכך כדי להוות מצג ו/או התחייבות מטעם BUYME בקשר לקיום הכשרות ו/או דרגת הכשרות הקיימת.

למימוש אונליין יש להזמין משלוח דרך אתר בית העסק באופן הבא-

שימו לב, מימוש המתנה הוא במעמד התשלום בלחיצה על "הוספת כרטיס" ולא ניתן לממש את המתנה בשלב בחירת הפריטים או בחלונית "יש לך שובר". במידה ונפתחת חלונית "יש לך שובר", יש לסגור אותה ולהמשיך בהזמנה.

אז איך נהנים מהמתנה במשלוח?

אחרי שבחרתם את הפריטים שהכי עושים לכם טוב בלב, לוחצים על תשלום, ממלאים פרטים ומתקדמים ל-"המשך לפרטי תשלום". כשתגיעו לשם תפתח האפשרות ללחוץ על "הוספת כרטיס" וזה בדיוק המקום בו מזינים את הקוד של הגיפט קארד.

אזורי חלוקת המשלוחים הינם לפי מדיניות המשלוחים של בית העסק.תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.