דף הבית FOOD TERMINAL

FOOD TERMINAL

אודות FOOD TERMINAL

איזה כיף שאפשר ליהנות מהמתנה בלי לצאת מהבית ולקבל אותה עד לפתח הבית.

מתחם קולינרי ראשון מסוגו המייצר חוויית משלוחים ואיסוף עצמי איכותית ומוקפדת לצד ישיבה בחלל שמזכיר טרמינל של שדה תעופה. המתחם הקולינרי, הקיים בראשון לציון ועכשיו גם בתל אביב, מאגד תחתיו 4 מטבחים שונים. כל מטבח מביא איתו סיפור ייחודי, טעמים מגוונים, חומרי גלם טריים וניסיון רב שנים. כמו בכל שדה תעופה המציע טיסות ליעדים שונים בעולם, אצלנו ניתן לבחור בין 4 עולמות קולינריים שונים.


למימוש יש להציג את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס. לפרטים נוספים: 03-7580000.

לאיסוף עצמי מסניף ראשון לציון במימוש אונליין יש להזמין טייק אווי דרך אתר בית העסק באופן הבא-

תחת פוד טרמינל ראשון לציון, יש לבחור בכפתור "איסוף עצמי".

שימו לב, מימוש המתנה הוא במעמד התשלום בלחיצה על "הוספת כרטיס" ולא ניתן לממש את המתנה בשלב בחירת הפריטים או בחלונית "מה יש לך? (בקטע טוב)". במידה ונפתחת חלונית כזו, יש לסגור אותה ולהמשיך בהזמנה.

אז איך נהנים מהמתנה בטייק אווי?

אחרי שבחרתם את הפריטים שהכי עושים לכם טוב בלב, לוחצים על תשלום, ממלאים פרטים ומתקדמים ל-"המשך לפרטי תשלום". כשתגיעו לשם תפתח האפשרות ללחוץ על "הוספת כרטיס" וזה בדיוק המקום בו מזינים את הקוד של הגיפט קארד.


לאיסוף עצמי מסניף מידטאון תל אביב במימוש אונליין יש להזמין טייק אווי דרך אתר בית העסק באופן הבא-

תחת פוד טרמינל תל אביב, יש לבחור בכפתור "איסוף עצמי".

אחרי שבחרתם את הפריטים שהכי עושים לכם טוב בלב, לוחצים על תשלום, ממלאים את הפרטים הדרושים ומתקדמים למעמד התשלום. שם בבחירת אמצעי התשלום ישנה האפשרות לבחור ב-"BUYME" ולאחר מכן מזינים את קוד הגיפט קארד שברשותכם.תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.