דף הבית TIKI- מותג אופנה לאנשים טובים

TIKI- מותג אופנה לאנשים טובים

אודות TIKI- מותג אופנה לאנשים טובים

איזה כיף שאפשר ליהנות מהמתנה בלי לצאת מהבית ולקבל אותה עד לפתח הבית.

נעים מאד להכיר, אני סהר. החיים הפגישו אותי ואת בני משפחתי מספר פעמים עם מחלת הסרטן. כשאימי, ענת, חלתה עברנו תהליך מטלטל מאד ומשנה חיים. את המותג TIKI הקמתי לזכרה והסיפור של TIKI הוא סיפור על צמיחה ממשברים ועל הפיכת הכאב לעשיית טוב ולנתינה.

הקמנו פרויקט שבו גם נותנים וגם מקבלים (ותאמינו לי, נתינה לא פחות מספקת מקבלה. באחריות). זו קהילה שמעניקה לצעירים ובני נוער שמתמודדים עם המחלה, כלים להתפתח, ליצור, לבטא את עצמם ואת כל מה שעובר עליהם.  אנחנו מלמדים אותם ומעניקים להם מיומנויות שישרתו אותם בהמון דרכים במהלך החיים. 

מה הפרויקט כולל? זו תכנית ליווי מיוחדת ובמספר מפגשים אנחנו מלמדים אותם לתרגם את סיפור חייהם לשפת עיצוב מוצר. הם מתכננים, מעצבים ומייצרים מוצרים שונים כשכל מוצר מספר את הסיפור האישי של המעצב שלו. לקוחות המותג TIKI יודעים שכשהם רוכשים מוצר, לפחות 10% מהרווחים נתרמים לטובת  פעילויות שונות ומגוונות לחולים שמתמודדים עם מחלת הסרטן או כאלה שמחלימים ממנה.למימוש בחנות יש להציג את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס. לפרטים נוספים: 072-3942081.

למימוש באתר TIKI:
שימו לב מימוש המתנה הוא במעמד התשלום לאחר שכל הפרטים נבחרו. עליכם לבחור את המוצרים שתרצו להזמין ולהמשיך לתשלום, לאחר מכן למלא את כל הפרטים הרלוונטיים עד שמגיעים לשלב ביצוע התשלום. כאשר נפתח חלון התשלום, יש לבחור בתשלום באמצעות שוברי BUYME ולהזין את השובר וללחוץ על הוספת שובר- לאחר שהמערכת זיהתה את השובר עליהם להזין את הסכום לחיוב שתרצו שירד מהשובר ולחצו על 'ניצול שובר ומעבר לתשלום' כדי להשלים את הרכישה.


תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.