דף הבית נטע אפרתי - Neta Efrati

נטע אפרתי - Neta Efrati

אודות נטע אפרתי - Neta Efrati

נטע אפרתי היא מעצבת ישראלית, בוגרת המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר אשר הקימה בשנת 2010 את המותג "NETA EFRATI”-

נטע מאמינה באופנה ישראלית בייצור כחול לבן, מאמינה בכוח הנשי וביופי שבגזרות השונות של כל אחת.

פריטי אופנה מעוצבים בקפידה ובמחשבה על גזרות שיעצימו את גוף האישה ויגרמו לה לתחושה הטובה והנוחה ביותר, תוך שימוש בבדים איכותיים וגזרות נוחות ואלגנטיות.

איכות הייצור נמצאת בראש סדר העדיפויות מתוך אמונה בצרכנות חכמה ובאיכות הסביבה; פריט אופנה שמעוצב בגזרה קלאסית, מבד איכותי יכול ללוות אותך הרבה עונות קדימה ולא להיות פריט זמני בלבד בארון.

נוסף על כך המותג דוגל בנוחות תוך שמירה על לוק מוקפד אלגנטי ומחמיא, ובעיצוב קולקציות שיכולות להתאים לנשים באשר הן להרגיש שלמות ובטוחות בעצמן.

שילוב הבדים, הצבעים וההדפסים יחד עם הגזרות הנשיות והמתוחכמות כולם מאפיינים את קו העיצוב הייחודי של נטע שמעוצב במיוחד בשביל הנשים שמאמינות בכוחה של אופנה.


למימוש יש להציג את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס. לפרטים נוספים: 054-2518809.

למימוש אונליין יש להזמין משלוח דרך אתר בית העסק באופן הבא-

שימו לב, מימוש המתנה הוא במעמד התשלום ולא ניתן לממש את המתנה בשלב בחירת הפריטים.

אז איך נהנים מהמתנה במשלוח?

אחרי שבחרתם את הפריטים שהכי עושים לכם טוב בלב, לוחצים על 'מעבר לקופה', ממלאים פרטים בצד ימין של העמוד, ולאחר שמסיימים בצד שמאל יש אופציה ללחוץ על 'שלם באמצעות שוברי Buyme' ואז על 'מעבר לתשלום'. בעמוד הבא שנפתח יש אופציה בתיבה להזין את מספר השובר וזה בדיוק המקום בו מזינים את הקוד של הגיפט קארד ואז לוחצים על 'הוספת שובר'.

אזורי חלוקת המשלוחים הינם לפי מדיניות המשלוחים של בית העסק.תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.