דף הבית 7TO1 Lab- מעבדת קוקטיילים

7TO1 Lab- מעבדת קוקטיילים

אודות 7TO1 Lab- מעבדת קוקטיילים

"7:1 Lab" (יש לבטא 7to1 Lab) היא מעבדת קוקטיילים חדשנית וראשונה מסוגה בישראל השוכנת בנווה צדק בתל אביב.

אם עד היום נכנסנו לבר, ניגשנו לדלפק והתיישבנו להזמין קוקטיילים, הברמן לקח אלכוהול ורכיבים, ערבב ומזג לכוס הגשה, באה מעבדת הקוקטיילים 7to1 Lab ומשנה את עולם הברים ואת הקוקטייל המסורתי כפי שהכרנו אותם. מעבדת הקוקטיילים החדשה, מאחוריה עומדים קבוצת TYO ו ייגור פראוזנקו שחוקר את התחום בשנים האחרונות ואף זכה בתחרויות קוקטיילים בישראל, מייצרת קוקטיילים בטעמים שעוד לא הכרתם עד כה בטכנולוגיה חדשנית. לצידם מגיש המקום מנות מהמטבח היפני שמתכתבות עם המשקאות, אותן יצר השף היפני המוערך, יאמה סאן.

38 מקומות הישיבה במעבדת הקוקטיילים נמצאים סביב יחידת בר פרי תכנון של ייגור עם חברה בינלאומית שייצרה עבור המעבדה את יחידת הבר, שלעין נראית כמו מתקן טטריס מתכתי, שממוקמת במרכז החלל ומכתיבה את הקצב במקום. הבר המודולרי מאובזר במגירות הקפאה מכוונות לטמפרטורה של מינוס עשר מעלות בהן מונחות מראש כל סרוויס כוסות עם קרח, בהן מוגשים הקוקטיילים לאורחים. 

מעל יחידת הבר מרחפת עמדת דיספליי עתידנית המורכבת עם 4 מנועים, אשר עולים ויורדים לפי צרכי הברמנים לקחת מרכיבים הדרושים להכנת קוקטייל. בצידו השני של החלל אי אפשר שלא להבחין שלא להבחין בקיר זכוכית דרכו ניתן לראות את המעבדה בה מייצרים מדי יום את תזקיקי האלכוהול להגשה.

הקוקטיילים של 7to1 Lab מורכבים מתזקיקי אלכוהול מקוריים המיוצרים במקום באמצעות מכשירים מעולם הרפואה והבישול. באמצעות הציוד ניתן, למשל, להכין במקום תזקיק המשמש כבסיס לקוקטייל מג'ין וסלרי טרי, או וודקה עם חמאת בוטנים, לפי מידות מדויקות של לחץ, חום ומשך הכנה, בתהליכים אלו האלכוהול ומה שמתווסף אליו עוברים פירוק והרכבה, כאשר תהליך עיבוי נותן לנוזל להתאסף לאט לכדי תזקיק אותו מעבירים לבקבוקים שמוצגים בעמדת הדיספליי. 

בשלב זה של הפתיחה, מעבדת הקוקטיילים מגישה תפריט אקספרימנטלי של 20 משקאות מקוריים שיצר ייגור במשך חודשים של נסיונות ומחקר קולינריים. בהמשך יתווסף להם תפריט קוקטיילים קלאסיים, וכן תפריט "מוקטיילס" של קוקטיילים ללא אלכוהול. 

תפריט האוכל במעבדת הקוקטיילים מתכתב עם הקונספט של המשקאות. השף היפני, יאמה סאן, יצר למקום מנות קטנות ומדויקות, בהם: מנות ראשונות, מבחר יקיטורי, ניגירי, סביצ׳ה, סשימי, גיוזה ועוד שמלוות את חוויית הישיבה האקסקלוסיבית במעבדה.

ייגור פראוזנקו, עשה עליה מאוקראינה לישראל ב 2018 עם חלום אחד בלבד, לעבוד בבר הכי טוב בתל-אביב ולהיות הברמן הכי טוב שיש. אמר וגם עשה. ייגור עבד בברים ומלונות יוקרתיים ברחבי העולם ורכש ידע נרחב בתחום המשקאות והאוכל, הנחישות, החריצות וההתמדה למקצוע סללו לו את הדרך להגשים חלום, לפתוח מעבדת קוקטיילים ראשונה מסוגה בישראל, לצד עוד מספר יעדים קולינריים דומים בעולם. 


למימוש יש להציג את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס. לפרטים נוספים: 03-6700112.

זמני פעילות: שבעה ימים בשבוע, מ 18:00 עד 01:00 

שעות שמחות: 50% על הקוקטיילים כל יום כולל סופי שבוע וחגים בין השעות 18:00 ל 20:00 

להזמנת מקומות- אונטופו 7TO1 Lab.
תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.