דף הבית מנטרה - Mantra

מנטרה - Mantra

אודות מנטרה - Mantra

היי, נעים מאוד, אנחנו מנטרה. מותג אופנה סטריט אלגנט לגברים שמתמקד ביצירת אופנה מיוחדת ואיכותית.

נוסדנו ב2017 ומאז אנחנו ממציאים את עצמנו כל יום מחדש דרך הצרכים שלכם והיצירתיות שלנו. אנחנו מאמינים בצירוף של סגנון ונוחות יחד, ולכן עיקר המאמץ שלנו מתמקד ביצירת בגדים שמאפשרים לכם להרגיש גם בנוח וגם בסטייל בעת ובעונה אחת. בעיצובים שלנו אנחנו דואגים לחבר בכיף בין אופנה מיוחדת לבין פרקטיקה יומיומית. כשרואים מנטרה מזהים, כשלובשים מנטרה מרגישים.

המוצרים שנמכרים באתר מיוצרים על ידינו במפעלים שלנו, שאיתם אנחנו במערכת יחסים של עשייה ואהבה כבר שנים. כל מוצר מיוצר באהבה ואנחנו מקפידים על כל זכויות העובדים בכל אחת משרשרת הייצור שלנו בשביל שהאנרגיה סביב המוצרים תמיד תהיה חיובית.

המוצרים שלנו מבטאים את כל קצוות קשת הרגשות, חלקם סולידים נוחים וחלקם מפוצצים אומץ ותעוזה. תוכל לראות זאת לפי מדד שצירפנו ליד כל מוצר. לכל אחד פריט מתאים שיגרום לו לבטא את הפנימיות שלו בצורה ישירה, ואנחנו בטוחים שתמצאו אותו כאן.

אנחנו שואפים למצויינות באיכות ובשירותיות, אך יחד עם זאת אנחנו לא מושלמים. אז אם מצאתם דבר כזה או אחר שניתן לשפר, אל תהיו ביישנים ודברו איתנו כדי שנוכל לגדול ולצמוח.

החזון שלנו הוא להיות מותג שמכתיב אופנה צעירה ומרעננת, איכותית, פשוטה אך באותה נשימה גם עוצרת נשימה, ונגישה לכולם. מוזמנים לחלום איתנו ולייצג אותנו בכבוד, משפחת מנטרה.


למימוש יש להציג את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס. לפרטים נוספים: 099517138.

למימוש אונליין יש להזמין משלוח דרך אתר בית העסק באופן הבא-

שימו לב, מימוש המתנה הוא במעמד התשלום ולא ניתן לממש את המתנה בשלב בחירת הפריטים. 

אז איך נהנים מהמתנה במשלוח?

אחרי שבחרתם את הפריטים שהכי עושים לכם טוב בלב, לוחצים על 'Checkout', ממלאים פרטים ומתקדמים ל-'המשך לבחירת משלוח'. בוחרים את שיטת המשלוח ואז לוחצים על 'מעבר לתשלום'. בעמוד הבא שנפתח לוחצים על 'תשלום'. כשתגיעו לשם תפתח האפשרות ללחוץ על 'תשלום באמצעות שוברי BUYME' וזה בדיוק המקום בו מזינים את הקוד של הגיפט קארד ובסיום לוחצים על 'הוספת שובר'.

אזורי חלוקת המשלוחים הינם לפי מדיניות המשלוחים של בית העסק.תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.