דף הבית צעצועי עוזי

צעצועי עוזי

אודות צעצועי עוזי

ניסיון של למעלה מ -40 שנה בענף הצעצועים! אצלנו באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי התפתחות לתינוקות ופעוטות, צעצועים ומתנות לילדים והכל ישירות מהיבואן לצרכן! כלל המוצרים הינם בעלי תקן בינלאומי כולל משרד הכלכלה ומכון התקנים הישראלי.

מגוון המוצרים שלנו נותן מענה מגיל לידה עם צעצועים שמעודדים חושים שונים והתפתחות מוטורית ועד צעצועים לגילאים של ילדים צעירים שרוצים לשחק ופשוט להנות מזמן הפנאי שלהם עם חברים בבית או בחצר.

מוצרי החברה נמכרים בתפוצה ארצית רחבה בכל רשתות הצעצועים הגדולות בארץ.

אצלנו בצעצועי עוזי, אנו מאמינים כי שירות טוב מתבטא בקשר אישי ורציף עם הלקוח תוך שימת דגש אמיתי ועכשווי על צרכיו, כאשר בטיחות ואיכות נמצאים אצלנו בראש סדר העדיפויות.


למימוש יש להציג את קוד ה-Gift Card באמצעות SMS/מייל/דף מודפס. לפרטים נוספים: 09-9561003.

למימוש אונליין יש להזמין משלוח דרך אתר בית העסק באופן הבא-

שימו לב, מימוש המתנה הוא במעמד התשלום ולא ניתן לממש את המתנה בשלב בחירת הפריטים או בחלונית 'יש לך קופון? לחצו כאן כדי להזין את קוד הקופון'.

אז איך נהנים מהמתנה במשלוח?

אחרי שבחרתם את הפריטים שהכי עושים לכם טוב בלב, לוחצים על 'תשלום', ממלאים פרטים ותחת סיכום פרטי ההזמנה בשיטת התשלום יש לבחור ב'BUYME'. בשורה 'אנא הזינו קוד שובר' יש להזין את הקוד המלא של הגיפט קארד ובסיום יש ללחוץ על 'שליחה'.

אזורי חלוקת המשלוחים הינם לפי מדיניות המשלוחים של בית העסק.תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.