דף הבית McDonald's - מקדונלד'ס

McDonald's - מקדונלד'ס

אודות McDonald's - מקדונלד'ס

איזה כיף שאפשר ליהנות מהמתנה בלי לצאת מהבית ולקבל אותה עד לפתח הבית.

מקדונלד'ס ישראל הוקמה בשנת 1993 והינה רשת המסעדות הגדולה בישראל, המונה כ – 185 מסעדות, מתוכן כיותר מ- 50 מסעדות כשרות. מקדונלד'ס מאמינה שאפשר ליהנות ממזון טעים, מבלי לשלם על כך מחיר בריאותי, ולכן משנת 2004 ועד היום, מובילה מקדונלד'ס ישראל מהפכת בריאות, ומאפשרת לכל לקוחותיה ליהנות מתפריט יותר בריא, יותר מאוזן ומותאם לטעם הישראלי.


השוברים מקנים ארוחות בגודל רגיל לישיבה במקום או לאיסוף. כל שינוי/תוספת/החלפה יתומחרו בנפרד ע״פ מחירון הרשת. ניתן לממש חלק מהארוחות במשלוחים, ארוחות המשלוחים מגיעות בגודל שונה ולכן הן בתוספת תשלום ע״פ מחירון הרשת. לא ניתן לממש בתפריט לילה.

למימוש השובר בסניפים יש להציג מספר שובר באמצעות SMS/ מייל/ שובר מודפס/ מימוש בעמדות עצמיות > סיום ותשלום > תשלום בכרטיסי חברות.

למימוש שובר כספי במשלוחים דרך האפליקציה או באתר מקדונלד'ס יש לבחור את הפרטים הרלוונטיים > יש ללחוץ על "המגש שלי" > סיום ותשלום > "תשלום בכרטיס ארוחות" > BUYME >  יש להזין את קוד השובר ללא מקפים > יש ללחוץ על "אישור".

למימוש חבילות במשלוחים דרך האפליקציה או באתר מקדונלד'ס יש לבחור את הפרטים הרלוונטיים > יש ללחוץ על "המגש שלי" > ואז על "קופונים" > יש להזין את קוד השובר ללא מקפים > יש ללחוץ על "אישור".

הזנת קוד השובר אינה מוסיפה את הפריטים להזמנה ולכן הזנת קוד שובר ללא בחירת הפריטים אינה מספיקה.תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.