בחרת Gift Card ל-ויקי כריסטינה Vicky Cristina

 • 1
  איזה Gift Card
 • 2
  למי לשלוח
 • 3
  תשלום ושליחה
 • 1
  Gift Card
 • 2
  למי לשלוח
 • 3
  תשלום ושליחה

ויקי כריסטינה, בר יין ומטבח טאפאס בלב מתחם התחנה, נווה צדק מתהדר באווירה ספרדית, בריזה קיצית וטאפאס משובח. בצילו של עץ הפיקוס העתיק בעיר, בחצרה הפנימית של אחד המתחמים היפים שראתה תל אביב, לצלילי מוזיקה ספרדית, קנקני סנגריות וצלחות טאפאס מגרות תמצאו את הויקי כריסטינה -בילוי המשלב מטבח טאפאס עשיר עם בר יין תוסס.
הויקי - מטבח הטאפאס, ממוקם בצדה הימני של החצר, מאופיינת בישיבה לשולחנות אינטימיים, מוזיקה רגועה ופתיחה מוקדמת החל משעות הצהריים.
הכריסטינה - בר היין, ממוקם מעברה השני של החצר. הכריסטינה מאופיינת בישיבת בר גבוהה מסביב לגן פסלי פסיפס בהשארת פארק גואל המפורסם בברצלונה, מוזיקה קצבית באווירה ספרדית, מבחר של מעל 120 יינות שונים ופתיחה מאוחרת יותר (כל ערב החל מ19:00).
מטבח הטאפאס של הויקי משרת את אורחי הכריסטינה בצורה מלאה ואורחי הויקי נהנים ממבחר היינות שמוצע על ידי בר היין. בצורה זו ניתן בעצם לבלות משילוב שני העולמות - מטבח טאפאס ואווירה של בר.
כמיטב האווירה הספרדית, המוזיקה המנוגנת במקומות, כוללת את מיטב הסגנונות הלטיניים ומתפתחת בהדרגה במהלך הערב, סגנונות הישיבה הרבים המשלבים ישיבה סטנדרטית סביב שולחנות, דרך שולחנות גבוהים המתאימים לאווירת בר ועד פסלי שולחנות גדולים המתאימים להושבה של קבוצות גדולות יחד (20-30 אנשים) המייצרים חווית בילוי המתאימה להלכי רוח שונים, מסעודה ועד חגיגה.

מידע נוסף:

למימוש השובר יש להציג בתחילת הארוחה מספר שובר באמצעות SMS/ מייל/ שובר מודפס. לפרטים נוספים והזמנת מקום במסעדה : 03-7367272.

מתאים לך להשקיע בעובדים?

יש לנו מתנות שישמחו אותם באמת

מה יותר מוצלח מלתת לעובדים לבחור בעצמם את המתנה?

מעניין, ספרו לי עוד

מה הכי הולך היום?

הכי נמכרים

ללכת על בטוח עם ה-Gift Cards הכי פופולאריים שתמיד עובדים

טרנדים זה אני

מזל טוב! זה בן או בת?

מתנה ליולדת

בעצם לא משנה, מיד מגיעה ליולדת מתנה מפנקת

אני רוצה מתנה לאמא טרייה