דף הבית טוקהאוס

טוקהאוס

אודות טוקהאוס

איזה כיף שאפשר ליהנות מהמתנה בלי לצאת מהבית ולקבל אותה עד לפתח הבית.

טוקהאוס - בית להרצאות עם בר-מסעדה ביריד המזרח בנמל תל-אביב, בית לתרבות ה"טוק" שכובשת את העולם. בכל חודש אנחנו מציעים תכנית עשירה במגוון פורמטים – הרצאות, סדרות, ראיונות, תכניות אירוח, אירועים רבי משתתפים וערבי הרצאות קצרות בסגנון TED; בתחומי תרבות, מדע, פסיכולוגיה, פילוסופיה, טכנולוגיה, היסטוריה, פוליטיקה, כלכלה, אמנות, רפואה, בידור וסיפורים אנושיים וגם – מופעי בידור וסטנד-אפ לא שגרתיים, ערבי פואטרי סלאם, ערבי אימפרוביזציה ואירועים רב-תחומיים. טוקהאוס מאפשרים גם להנות מהרצאות אונליין.


*למימוש השובר יש לשלוח דוא"ל לכתובת talkhousetlv@gmail.com ולמסור את מספר השובר (קוד בן 15 ספרות) ואת ההרצאה/האירוע הנבחר לפי לוח האירועים המפורסם באתר. ככל שישנם כרטיסים פנויים הם יישלחו אל מחזיק השובר במייל.

*השובר תקף להרצאות ומופעים בלבד ולא לרכישת אוכל ושתיה במסעדה.

*מחירי הכרטיסים הם לפי מחירי האירועים המפורסמים באתר טוקהאוס.

*במידה ומימוש השובר יעשה לאחר שאזלו הכרטיסים במכירה מוקדמת באתר עלות הכרטיס תהיה לפי מחיר כרטיסים בקופה המפורסם באתר.

*לאחר שהוזמן כרטיס כחלק מהשובר ניתן לבטל אותו לטובת אירוע אחר, מכל סיבה שהיא, עד 48 שעות לפני האירוע בלבד. ביטול בפחות מ 48 שעות לפני האירוע - לא יזכה את בעל/ת השובר בחזרה בעלות הכרטיס.

*השוברים ניתנים למימוש רק בטוקהאוס ולא בפלטפורמות אחרות המוכרות כרטיסים לאירועים בטוקהאוס. תוקף השובר עד 5 שנים מיום הרכישה. התוקף יופיע על גבי השובר לאחר הרכישה.